تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به دنبال برگزاری فینال مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو، رئیس فدراسیون فوتبال در پیامی به تیم داوری ایرانی و جامعه داوری کشور تبریک گفت. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، متن پیام مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص قضاوت داوران ایرانی در فینال المپیک به این شرح است:حضور داوران ایرانی […]

[ad_1]

به دنبال برگزاری فینال مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو، رئیس فدراسیون فوتبال در پیامی به تیم داوری ایرانی و جامعه داوری کشور تبریک گفت.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، متن پیام مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص قضاوت داوران ایرانی در فینال المپیک به این شرح است:
حضور داوران ایرانی شامل آقایان علیرضا فغانی، رضا سخندان و محمدرضا منصوری در فینال مسابقات بزرگ المپیک ریو ۲۰۱۶ و ارائه عملکردی مطلوب و شایسته از سوی این عزیزان در قضاوت این دیدار حساس و مهم که بزرگان فوتبال جهان در آن حضور داشتند، مایه اعتبار و مباهات فوتبال کشور و به خصوص جامعه داوری است.
کسب این موفقیت که برای نخستین بار در تاریخ داوری کشور بدست آمده است، نشان از زحمات و تلاشهای خستگی ناپذیر این عزیزان در اعتلای نام مقدس جمهوری اسلامی ایران است و بدون شک فوتبال و علی الخصوص داوری کشور از کسب این موفقیت بزرگ به خود می بالد.
قطعا عملکرد درخشان داوران ایرانی در مسابقات بزرگ جهانی مانند فینال جام ملتها، فینال لیگ قهرمانان، فینال جام باشگاههای جهان و هم اینک فینال مسابقات المپیک ریو می تواند چراغ راهی برای داوران امروز و فردای ایران عزیز باشد تا با کسب دانش و آگاهی به روز علوم داوری و استمرار در تمرینات و حفظ آمادگی بتوانند در کسب جایگاههای رفیع بین المللی موفق و سربلند باشند.
فدراسیون فوتبال به دست آوردن این افتخار را به آقایان علیرضا فغانی، رضا سخندان، محمدرضا منصوری و جامعه داوری کشور تبریک و تهنیت عرض کرده و توفیقات و موفقیت های روز افزون او را درگاه ایزدمنان مسئلت دارد.

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس