تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از بازگشایی پیاده راه ۱۷ شهریور از محدوده خیابان صفا تا میدان شهدا خبر داد. ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام خبر بازگشایی پیاده راه ۱۷ شهریور گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده پیاده راه ۱۷ شهریور صبح امروز یکشنبه چهارم مهر ماه از خیابان […]

[ad_1]

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از بازگشایی پیاده راه ۱۷ شهریور از محدوده خیابان صفا تا میدان شهدا خبر داد.

ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با ایسنا با اعلام خبر بازگشایی پیاده راه ۱۷ شهریور گفت: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده پیاده راه ۱۷ شهریور صبح امروز یکشنبه چهارم مهر ماه از خیابان صفا تا میدان شهدا باز شده است.

وی با بیان اینکه در پی نارضایتی اهالی محل و کسبه از اجرای طرح تبدیل خیابان ۱۷ شهریور از میدان امام حسین تا میدان شهدا به پیاده راه گفت: سرانجام پس از پنج سال پیاده راه ۱۷ شهریور بازگشایی شد تا مجددا رونق به این خیابان باز گردد.

وی با بیان اینکه شورای شهر تهران در بهار امسال مصوب کرده بود که باید این پیاده راه بازگشایی شود گفت: شهرداری برای تکمیل زیرساخت‌های این خیابان پس از بازگشایی مهلت خواسته بود تا نسبت به نصب تابلوهای ترافیکی، جمع آوری مبلمان و باغچه‌ها و آبنماهای احداث شده اقدام کند که با اتمام این موضوع صبح امروز با هماهنگی پلیس راهور پیاده راه ۱۷ شهریور از خیابان صفا تا میدان شهدا بازگشایی شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس