تاریخ انتشار: ۲۸ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] عضو هیات رییسه شورای شهر تهران درخصوص زمان بازگشایی پیاده راه ۱۷ شهریور توضیحاتی را ارائه کرد. ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با ایسنا، درخصوص چرایی عدم بازگشایی پیاده‌راه ۱۷ شهریور، گفت: بنا بر بررسی‌های انجام شده و اعتراضات مردمی، شورای شهر تصویب کرد که قسمتی از پیاده‌راه ۱۷ شهریور از خیابان صفا تا میدان […]

[ad_1]

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران درخصوص زمان بازگشایی پیاده راه ۱۷ شهریور توضیحاتی را ارائه کرد.

ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با ایسنا، درخصوص چرایی عدم بازگشایی پیاده‌راه ۱۷ شهریور، گفت: بنا بر بررسی‌های انجام شده و اعتراضات مردمی، شورای شهر تصویب کرد که قسمتی از پیاده‌راه ۱۷ شهریور از خیابان صفا تا میدان شهدا بازگشایی شود.

وی با بیان اینکه ماموران راهنمایی و رانندگی در حال نصب المان و تابلوهای راهنمایی هستند، گفت: در حال حاضر از آنجایی که قرار است خیابان صفا تا میدان شهدا دو طرفه شود، جدول‌کشی و نصب بلوک در حال انجام است.

عضو هیات رییسه شورای شهر تهران با بیان اینکه در مدتی که این راسته تبدیل به پیاده‌راه شده بود، ساخت و سازهایی همچون ایجاد آب‌نما، باغچه و… در میانه این پیاده‌راه صورت گرفته، گفت: باید برای این فضای سبز میانه پیاده‌راه چاره‌ای اندیشیده شود و به نظر می‌رسد پس از تکمیل جدول‌کشی، نصب تابلو  و بلوک‌های سیمانی و همچنین جمع‌آوری آب‌نماها و… حداکثر تا یک ماه دیگر این موانع برداشته شود.

قناعتی با بیان اینکه حداکثر تا یک ماه دیگر این موانع رفع و پیاده‌راه ۱۷ شهریور بازگشایی می‌شود، گفت: البته در صورت تسریع در انجام این امورات، ممکن است این پیاده‌راه زودتر بازگشایی شود اما حداکثر زمانی که برای شهرداری در نظر گرفته شده است، یک ماه اعلام شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس