تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] گران‌قیمت‌ترین بازیکن فوتبال جهان با دریافت حقوقی روزانه ۱۹۲ میلیون تومان، ساعتی ۸ میلیون تومان از منچستریونایتد دستمزد می‌گیرد. به گزارش فارس، تا چند هفته قبل که هنوز پل پوگبا یوونتوس را ترک نکرده و بازیکن منچستریونایتد نشده بود، گران‌قیمت‌ترین بازیکنان جهان ستاره‌‌های رئال مادرید و بارسلونا بودند. اما وقتی اولدترافوردی‌ها به خواسته ژوزه […]

[ad_1]

گران‌قیمت‌ترین بازیکن فوتبال جهان با دریافت حقوقی روزانه ۱۹۲ میلیون تومان، ساعتی ۸ میلیون تومان از منچستریونایتد دستمزد می‌گیرد.

به گزارش فارس، تا چند هفته قبل که هنوز پل پوگبا یوونتوس را ترک نکرده و بازیکن منچستریونایتد نشده بود، گران‌قیمت‌ترین بازیکنان جهان ستاره‌‌های رئال مادرید و بارسلونا بودند. اما وقتی اولدترافوردی‌ها به خواسته ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی فصل جاری خود، ستاره فرانسوی سابق خود را مجددا در اختیار گرفته و البته رقمی کاملا نجومی پرداختند، با کسب ۱۱۰ میلیون یورو، عنوان گران‌ترین بازیکن دنیای توپ گرد به این ستاره ۲۳ ساله رسید.

براساس آماری که چهارشنبه(امروز) توسط یکی از مطبوعات انگلیس انتشار یافت، این بازیکن تکنیکی  هفته‌ای ۳۴۰ هزار یورو(یک میلیارد و ۳۶۰ میلیون تومان) از تیم نخست شهر منچستر دستمزد می‌گیرد.

برهمین اساس دستمزد یک روز وی بالغ بر ۱۹۲ میلیون تومان(۴۸ هزاریورو) است که به همین خاطر به ازای هر یک ساعت، ۸ میلیون تومان (۲ هزار یورو) دستمزد می‌گیرد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس