تاریخ انتشار: ۲۶ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] شرکت خدمات بیمه‌ برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در راستای برنامه‌ریزی‌های انجام شده در خصوص پوشش خدمات بیمه‌ درمان و آتش‌سوزی منازل مسکونی روستاییان و مناطق کم‌تر توسعه‌یافته، تفاهم‌نامه‌ای را با استانداری‌های چهارمحال و بختیاری و لرستان به منظور پوشش‌دهی ۱۰۰ هزار باب منزل مسکونی روستاییان منعقد کرده است. به گزارش ایسنا، […]

[ad_1]

شرکت خدمات بیمه‌ برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در راستای برنامه‌ریزی‌های انجام شده در خصوص پوشش خدمات بیمه‌ درمان و آتش‌سوزی منازل مسکونی روستاییان و مناطق کم‌تر توسعه‌یافته، تفاهم‌نامه‌ای را با استانداری‌های چهارمحال و بختیاری و لرستان به منظور پوشش‌دهی ۱۰۰ هزار باب منزل مسکونی روستاییان منعقد کرده است.

به گزارش ایسنا، شرکت خدمات بیمه‌ برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، در راستای برنامه‌ریزی‌های انجام شده در خصوص پوشش خدمات بیمه‌ درمان و آتش‌سوزی منازل مسکونی روستاییان و مناطق کم‌تر توسعه‌یافته، تفاهم‌نامه‌ای را با استانداری‌های چهارمحال و بختیاری و لرستان به منظور پوشش‌دهی ۱۰۰ هزار باب منزل مسکونی روستاییان منعقد کرده است.

بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، خدمات‌رسانی بیمه‌ای به محرومان و روستاییان کشور را از طریق شرکت خدمات بیمه‌ برکت به طور رسمی از سال ۱۳۹۲ شروع کرده است.

این فعالیت بیمه‌ای به شکل آزمایشی مناطق کم‌تر توسعه‌یافته‌ ۱۱ استان کشور را در بر می‌گرفت. یکی از سیاست‌های اساسی بنیاد برکت، آموزش و فرهنگ‌سازی خدمات بیمه در مناطق محروم و کم‌تر توسعه‌یافته‌ کشور است که تاکنون از حمایت‌های بیمه‌ای برخوردار نبوده‌اند. حمایت از روستاییان در مقابل حوادث طبیعی و آتش‌سوزی منازل از اولویت‌های بیمه‌ی برکت به شمار می‌رود.


تاکنون تعداد ۱۹۵ هزار انواع بیمه‌نامه از سوی بیمه‌ برکت با ۸۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در مناطق محروم و روستایی صادر شده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس