تاریخ انتشار: ۰۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت در سال گذشته توانست ۱۱ میلیون نفر از حاشیه‌نشین‌ها، را تحت پوشش بیمه‌های درمانی قرار دهد. به گزارش ایسنا، علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، افزود: در این بخش که حوزه وسیعی را در برمی گیرد، اقدامات موثر و خوبی را به انجام رسانیده‌ایم. […]

[ad_1]

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دولت در سال گذشته توانست ۱۱ میلیون نفر از حاشیه‌نشین‌ها، را تحت پوشش بیمه‌های درمانی قرار دهد.

به گزارش ایسنا، علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، افزود: در این بخش که حوزه وسیعی را در برمی گیرد، اقدامات موثر و خوبی را به انجام رسانیده‌ایم. این وزارتخانه با برنامه ها و طرح‌های خود در بهبود وضعیت عشایر و روستاییان کشور گامهای زیادی را برداشته است.


وی که در برنامه‌ای رادیویی صحبت می‌کرد، در ادامه به حوزه درمان و تداوم بیمه درمانی پرداخت و افزود: دولت در سال گذشته توانست ۱۱ میلیون از حاشیه‌نشین ها را تحت پوشش بیمه‌های درمانی قرار دهد.


وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بخش دیگر به بحث اشتغال نیز اشاره کرد و یادآور شد: با وجود تمامی سختی‌های روزهایی که در اثر فروش نفت، مسائل بانکی، ارتباطات خارجی و فقدان سرمایه گذاری پشت سر گذاشته‌ایم، امسال کشور در بخش اشتغال با رشد ۴٫۴ درصدی روبرو بوده است.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس