تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] بازیکن خوش‌نام و خوش‌اخلاقی است، اما برای ما فرقی نمی‌کند چه کسی درون دروازه حریف می‌ایستد. به گزارش آی اسپورت – بعد از پیروزی استقلال خوزستان بر همنام تهرانی حالا لحن حرف‌های مدیر این تیم عوض شده است. علی پورکیانی مدیرعامل استقلال خوزستان درباره اینکه آیا پیروزی تیمش در این بازی به تلافی بخشش […]

[ad_1]

بازیکن خوش‌نام و خوش‌اخلاقی است، اما برای ما فرقی نمی‌کند چه کسی درون دروازه حریف می‌ایستد.

به گزارش آی اسپورت – بعد از پیروزی استقلال خوزستان بر همنام تهرانی حالا لحن حرف‌های مدیر این تیم عوض شده است. علی پورکیانی مدیرعامل استقلال خوزستان درباره اینکه آیا پیروزی تیمش در این بازی به تلافی بخشش سید مهدی رحمتی توسط کمیته انضباطی بوده است گفت:« در فوتبال به دنبال این حرف‌ها و داستان‌ها نیستیم. رحمتی بازیکن خوش‌نام و خوش‌اخلاقی است، اما برای ما فرقی نمی‌کند چه کسی درون دروازه حریف می‌ایستد. ما سال قبل هم استقلال را با حضور رحمتی بردیم، اینکه رحمتی درون دروازه باشد یا حسینی، برای تیم ما فرقی نمی‌کند و همه بازیکنان حریف قابل‌احترام هستند.»

 

پورکیانی در حالی این حرف‌ها را می‌زند که تا قبل از این بازی به شدت به بخشش مهدی رحمتی معترض بود. او حتی مساله نبخشیدن محرومیت کولی بالی در پی اتفاق ۲ سال پیش را مطرح کرده بود و حتی از کمیته انضباطی پرسیده بود آیا اگر مسابقه دربی تهران در پیش بود باز هم کمیته انضباطی می‌توانست رحمتی را ببخشد؟

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس