تاریخ انتشار: ۰۷ دی ۱۳۹۴

بی‌بی‌سی در گزارشی به معرفی افراد مورد اعتماد رئیس‌‌جمهور روسیه پرداخت.

به گزارش “گذارخبر”  به نقل از بی‌بی‌سی، زمانیکه “ولادیمیر پوتین،” رئیس‌جمهور روسیه به قدرت رسید، در یکی از مصاحبه‌ها سوالی را از وی پرسیدند: به کدام یک از همکاران خود بیش از دیگران اطمینان دارید؟
پوتین پنج نفر را نام برد: نیکلا پاتروشف (یک مقام امنیتی روسی) سرگئی ایوانف (وزیر دفاع سابق روسیه)، دیمیتری مدودف (نخست‌وزیر روسیه)، آلکسی کودرین (وزیر اقتصاد سابق روسیه)، ایگور سچین (سیاستمدار روسی)
با گذشت پانزده سال، این افراد هنوز هم گروه اصلی و مرکزی دولت روسیه را تشکیل می‌دهند. این گروه دو نکته اصلی را درمورد افرادی که مدیریت کشور روسیه را بر عهده دارند، بیان می‌کند. نکته اول: تغییرات سازمانی بسیار کم بوده است و تعداد کمی از مقامات از این گروه مرکزی خارج شده‌اند. نکته دوم: قلب تیم ریاست روسیه را افرادی تشکیل می‌دهند که همراه با پوتین در اداره اطلاعات و امنیت اتحاد جماهیر شوروی سابق (کا‌گ‌ب) خدمت کرده‌اند.
پس می‌توان نتیجه گرفت با اینکه پوتین شخصیت مرکزی در ریاست روسیه است؛ اما عضو یک تیم بزرگتر است. تمام این اشخاص پیش از به ریاست رسیدن پوتین، دارای سمت‌های مهمی بوده‌اند و وفاداری و تبحر خود را اثبات کرده‌اند.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس