تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس‌جمهوری روسیه رئیس جدید سرویس اطلاعاتی خارجی این کشور را تعیین کرد. به گزارش گذارنیوز به نقل از تاس، «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه «سرگئی ناریشکین» را به عنوان رئیس جدید سرویس اطلاعاتی خارجی روسیه معرفی کرد. رئیس‌جمهوری تاکید کرد که امنیت شهروندان روسیه خارج از این کشور باید تحت کنترل شدید بوده […]

[ad_1]

رئیس‌جمهوری روسیه رئیس جدید سرویس اطلاعاتی خارجی این کشور را تعیین کرد.

به گزارش گذارنیوز به نقل از تاس، «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهوری روسیه «سرگئی ناریشکین» را به عنوان رئیس جدید سرویس اطلاعاتی خارجی روسیه معرفی کرد.


رئیس‌جمهوری تاکید کرد که امنیت شهروندان روسیه خارج از این کشور باید تحت کنترل شدید بوده و این مسئله در رابطه با کشور‌های خاور میانه، آفریقا و آسیای مرکز از اهمیت بالاتری برخوردار است.


پوتین در مراسم معارفه این مقام جدید اطلاعاتی گفت: «بدیهی است که امنیت شهروندان ما باید تحت کنترل باشد. شرایط امروز جهان به مراقبت ویژه نیاز داشته و این موضوع کیفیت و کارآیی عملیات این سازمان را بیش از پیش آشکار می‌کند. نیاز به اقدامات خلاقانه و غیر استاندارد و راه‌حل‌های غیر معمول بیش از پیش نمایان است.»


وی همچنین تاکید کرد که نیازمند «رصد و تحلیل همه تهدید‌های خارجی و تبیین استراتژی‌های کلیدی توسعه شرایط بین‌المللی برای ارتقا شرایط اقتصادی و پتانسیل‌های فناوری و دفاعی» است.


پوتین همچنین گفت که انتظار دارد که ناریشکین « از تجربیات و دانش گسترده خود استفاده کرده و با فعالیت‌های موثر سطح فعالیت این سرویس را ارتقا دهد.»


سرگئی ناریشکین پیش از این سخنگوی مجلس دوما بود. وی جایگزین «میخائیل فرادکوف» می‌شود.  

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس