تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس جمهور روسیه که برای شرکت در نشست کشورهای گروه ۲۰ به هانگژوی چین سفر کرده است، در ابتدای دیدار دو جانبه با همتای چینی خود به او یک جعبه بستنی هدیه داد. به گزارش ایلنا به نقل از تاس، ولادیمیر پوتین در دیدار با «شی جین پینگ» به او یک جعبه بستنی روسی […]

[ad_1]

رئیس جمهور روسیه که برای شرکت در نشست کشورهای گروه ۲۰ به هانگژوی چین سفر کرده است، در ابتدای دیدار دو جانبه با همتای چینی خود به او یک جعبه بستنی هدیه داد.

به گزارش ایلنا به نقل از تاس، ولادیمیر پوتین در دیدار با «شی جین پینگ» به او یک جعبه بستنی روسی هدیه داد. پوتین در ابتدای جلسه یادآوری کرد که چگونه یک بازرگان چینی در جریان یک نشست در ولادی وستوک روسیه به او گفته که چینی ها عاشق بستنی روسی هستند.

 


رئیس جمهور روسیه به همتای چینی خود گفت: من به شما قول داده بودم که برایتان بستنی بیاورم. برایتان یک جعبه از آن را هدیه آورده ام.


 


شی جین پینگ هم با تشکر از پوتین گفت: از شما به خاطر این هدیه، برای بستنی خوشمزه تان سپاسگذارم. هر بار که به روسیه سفر می کنم، می گویم برایم بستنی روسی بخرند و بعد در خانه آن را می خوریم. شما بهترین خامه را دارید و همین باعث می شود بستنی های تان انقدر خوشمزه شوند. من خیلی دوسشان دارم. از تواضعتان سپاسگذارم.


 


یازدهمین نشست بیست کشور صنعتی جهان که امروز و فردا (۱۴ و ۱۵ شهریور) برگزار می شود، «ایجاد یک اقتصاد جهانی نوآورانه، قوی، پیوسته و فراگیر» را در دستور کار خود دارد.


 


علاوه بر کشورهای توسعه یافته و ثروتمند آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان، کانادا، ایتالیا، و ژاپن، کشورهای در حال توسعه و اقتصادهای بزرگ چین، روسیه، هند، کره جنوبی، اندونزی، مالزی، ترکیه، برزیل، آفریقای جنوبی، آرژانتین و عربستان سعودی هم عضو این گروه هستند. اتحادیه اروپا نیز به عنوان یک مجموعه، بیستمین عضو گروه را تشکیل می دهد.


منبع: پارسینه

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس