تاریخ انتشار: ۱۹ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] گلنوش سبقت الهی در تپانچه بادی ۲۵ متر به مصاف حریفان رفت که در نهایت با کسب ۲۹۱ امتیاز در مرحله دقت جایگاه پنجم را از آن خود کرد. به گزارش ایلنا، در ادامه سی‌ویکمین دوره بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو و در چهارمین روز از این رقابت‌ها گلنوش سبقت الهی در تپانچه بادی ۲۵ متر […]

[ad_1]

گلنوش سبقت الهی در تپانچه بادی ۲۵ متر به مصاف حریفان رفت که در نهایت با کسب ۲۹۱ امتیاز در مرحله دقت جایگاه پنجم را از آن خود کرد.

به گزارش ایلنا، در ادامه سی‌ویکمین دوره بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو و در چهارمین روز از این رقابت‌ها گلنوش سبقت الهی در تپانچه بادی ۲۵ متر به مصاف حریفان رفت که در نهایت با کسب ۲۹۱ امتیاز در مرحله دقت جایگاه پنجم را از آن خود کرد.


۴۰ تیرانداز از کشورهای مختلف برگزارکننده مسابقات ۲۵ متر تپانچه بادی هستند که در قالب دو گروه ٢٠ نفره با هم رقابت می‌کنند. این تیراندازان در مرحله دقت با شلیک ٣٠ تیر رقابت خود را برگزار کردند که طی آن در گروه اول که گلنوش سبقت‌اللهی حضور داشت، نمایندگان صربستان، چین و بلاروس اول تا سوم شدند.


رقابت گروه دوم تا دقایقی دیگر آغاز می‌شود.


مسابقات تیراندازی ۲۵ متر تپانچه بادی در دو مرحله دقت و سرعت برگزار می شود. مرحله سرعت این رقابت‌ها از ساعت ١٢ (به وقت محلی) آغاز می‌شود و طی آن هر یک از تیراندازان با شلیک ٣٠ تیر رقابت خود را دنبال خواهند کرد.


پس از اتمام رقابت‌های مرحله سرعت و با لحاظ کردن نتایج به دست آمده طی دو مرحله، جایگاه نهایی تیراندازان مشخص شده و بر اساس آن ۸ تیرانداز برتر از میان ۴۰ تیرانداز شرکت کننده برای صعود به فینال مشخص خواهند شد.


گلنوش سبقت‌اللهی در حالی در مرحله دقت مسابقات ٢۵ متر تپانچه بادی به عنوان پنجم دست یافت که در رقابت‌های تپانچه ١٠ متر در میان ۴٠ شرکت کننده صاحب جایگاه بیست و یکم شد.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس