تاریخ انتشار: ۲۴ خرد ۱۳۹۴

قائم مقام باشگاه پرسپولیس طی حکمی محمد پنجعلی را به عنوان رئیس آکادمی این باشگاه منصوب کرد. به گزارش گذار نیوز، محمدحسین نژادفلاح پس از بررسی‌ها و گفتگوهای صورت گرفته، طی حکمی، کاپیتان پیشین پرسپولیس، تیم ملی و منتخب آسیا، را به عنوان رئیس آکادمی فوتبال پرسپولیس منصوب کرد. محمد پنجعلی که اخیرا با موفقیت […]

قائم مقام باشگاه پرسپولیس طی حکمی محمد پنجعلی را به عنوان رئیس آکادمی این باشگاه منصوب کرد.

پنجعلی

به گزارش گذار نیوز، محمدحسین نژادفلاح پس از بررسی‌ها و گفتگوهای صورت گرفته، طی حکمی، کاپیتان پیشین پرسپولیس، تیم ملی و منتخب آسیا، را به عنوان رئیس آکادمی فوتبال پرسپولیس منصوب کرد.

محمد پنجعلی که اخیرا با موفقیت در دوره پیشرفته مربیگری، موفق به اخذ مدرک حرفه‌ای مربیگری شده است، از دهه پنجاه به پرسپولیس پیوست و در طول سه دهه و برای ۱۸ سال برای پرسپولیس بازی کرد. او برای ۱۳ سال نیز در عضویت تیم ملی ایران بود و در مقطعی همزمان بازیکن – مربی پرسپولیس بود. وی در دو دوره سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس نیز بود و عضویت در هیات مدیره پرسپولیس را نیز تجربه کرد.

پنجعلی پیش از این در دوران مدیریت حبیب کاشانی نیز مسئولیت تیم‌های پایه فوتبال پرسپولیس را بر عهده داشته است و به گواه اکثر کارشناسان فوتبال ایران، از گذشته تا کنون جزو نوادر و نوابغ این رشته بوده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس