تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اعلام کرده است، در یک حمله هوایی در ششم سپتامبر در سوریه، «وزیر اطلاع‌رسانی» گروه تروریستی داعش کشته شد. به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، «پیتر کوک» سخنگوی پنتاگون، روز جمعه اعلام کرد، در یک حمله هوایی در ششم سپتامبر در سوریه، وزیر اطلاع‌رسانی داعش، کشته شده است. […]

[ad_1]

وزارت دفاع آمریکا (پنتاگون) اعلام کرده است، در یک حمله هوایی در ششم سپتامبر در سوریه، «وزیر اطلاع‌رسانی» گروه تروریستی داعش کشته شد.

به گزارش ایلنا به نقل از رویترز، «پیتر کوک» سخنگوی پنتاگون، روز جمعه اعلام کرد، در یک حمله هوایی در ششم سپتامبر در سوریه، وزیر اطلاع‌رسانی داعش، کشته شده است.


سخنگوی پنتاگون در بیانیه‌ای تصریح کرد، در این حمله هوایی که به محلی در نزدیکی «الرقه» در سوریه انجام شد «وائل عادل حسن سلمان الفیاض» معروف به «دکتر وائل» وزیر اطلاع‌رسانی و مسئول دستگاه تبلیغاتی گروه داعش کشته شد.


این بیانیه اضافه کرده است: وائل بر تهیه ویدئوهایی که برای تبلیغ تروریسم و شکنجه از قربانیان داعش تهیه می‌شد، نظارت داشت. وی از افراد نزدیک به «ابو محمد العدنانی» سخنگوی داعش بود.


در ماه اوت، داعش اعلام کرد که ابومحمد العدنانی، یکی از مهم‌ترین فرماندهان این گروه تروریستی، سخنگوی دستگاه تبلیغاتی آن و فردی که هدایت حملات خارجی داعش از جمله در اروپا را در دست داشته، در حمله‌ای که احتمالا از سوی ائتلاف به رهبری آمریکا انجام شده، کشته شده‌ است.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس