تاریخ انتشار: ۲۷ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قدس از معضلات مدیریت پسماندها در شهرستان قدس خبر داد. حسین بیگلری  با اعلام این خبر گفت: شناسایی سه مورد پسماند سوزی در چند روز گذشته در شهرستان قدس توسط مأموران اجرایی و کارشناسان این اداره صورت پذیرفت که با همکاری واحدهای صنعتی اطفاء حریق انجام گرفت. وی […]

[ad_1]

پسماند

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قدس از معضلات مدیریت پسماندها در شهرستان قدس خبر داد.

حسین بیگلری  با اعلام این خبر گفت: شناسایی سه مورد پسماند سوزی در چند روز گذشته در شهرستان قدس توسط مأموران اجرایی و کارشناسان این اداره صورت پذیرفت که با همکاری واحدهای صنعتی اطفاء حریق انجام گرفت.

وی در ادامه افزود: متأسفانه پسماند سوزی بدلیل تعداد زیاد واحدهای صنعتی و عدم آشنایی آنها با روش های صحیح مدیریت پسماند در سطح شهرستان قدس، به یکی از معضلات و چالش های اصلی زیست محیطی شهرستان تبدیل شده است.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قدس اظهار داشت: نظارت بر اجرا، آموزش های لازم به این واحدها و اجرای دقیق موارد مندرج درآیین نامه اجرایی مدیریت پسماندها در برنامه های این اداره قرار داد.

وی خاطرنشان کرد: البته در صورت عدم توجه به این موضوع  و عدم توجه به قوانین اجرایی مدیریت پسماندها با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

بر اساس گزارش سایت اطلاع رسانی محیط زیست استان تهران (سامات)، بیگلری در پایان گفت: سلامت و حفظ محیط زیست برای ما اهمیت دارد و در این خصوص از هیچگونه اقدامی فرو گذار نخواهیم بود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس