تاریخ انتشار: ۳۰ ارد ۱۳۹۵

– رئیس پلیس قصرشیرین از توقیف ۴۱ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف خبرداد و گفت: توقیف این وسایل نقلیه همسو با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در این شهرستان صورت گرفته است.

‌‌‌‌‌“گذارنیوز” :
سرهنگ عنایت فلاحی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از مجموع این وسایط نقلیه ۲۴ دستگاه موتورسیکلت و ۱۷ دستگاه خودرو به علت تخلف در سه روز گذشته توقیف و به توقفگاه منتقل شدند.
وی اظهار کرد: سلب آسایش، آرامش و ایجاد مزاحمت برای شهروندان ، تردد با پلاک مخدوش، سرعت غیرمجاز، آلودگی صوتی در معابر و حرکات مارپیچ و خطرناک علت توقیف این موتورسیکلت ها و خودروهای متخلف بوده است.
وی بیان کرد: همچنین همسو با اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ماموران انتظامی قصرشیرین ۵۴ قلم کالای قاچاق شامل لوازم خانگی، ۲ هزار و ۳۰۰ گرم چای خارجی ، مقداری مشروبات الکلی ، سلاح غیرمجاز ، اقلام ضد فرهنگی ، یک کیلوگرم انواع مواد مخدر و۴۱ عدد لوله استعمال شیشه و یک دستگاه ترازوی دیجیتال کشف و ضبط کردند.
فرمانده انتظامی قصرشیرین اضافه کرد: در این ارتباط ۵۲ تن از عاملان دستگیر شدند که متهمان به همراه کالای مکشوفه تحویل مقام قضایی شهرستان شدند.
سرهنگ فلاحی، رضایت مردم و مسوولان از اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی را نشانگر موفقیت پلیس در اجرای این طرح عنوان کرد و گفت: این طرح با توجه به مرزی بودن شهرستان، در راستای تامین امنیت محله ها، پاکسازی نقاط آلوده و آرامش خاطر شهروندان و مردم اجرا شده است.
وی با بیان اینکه در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی پلیس تخصصی، کلانتری و یگان های امداد حضور داشتند از مردم خواست تا با پلیس انتظامی همکاری و مساعدت داشته باشند تا علاوه بر انجام اقدام های پیشگیرانه، برای جلوگیری از وقوع هرگونه ناهنجاری در صورت مشاهده اعمال مجرمانه از سوی برخی افراد گزارش خود را از طریق تماس با شماره تلفن های ۱۹۷ و ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه بیش از ۲۷ هزار تن جمعیت دارد.
۷۰۷۹/۳۰۱۲/۸۰۶۶

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس