تاریخ انتشار: ۲۲ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پلیس بریتانیا روز یکشنبه ۵۵ نفر را پس از آنکه یک معبد در مرکز انگلستان را تصرف کردند، دستگیر و سلاح‌های سرد آنها را توقیف کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از آسوشیتدپرس، یک گروه از جوانان “سیک” اعلام کرده‌اند که نسبت به استفاده از این معبد برای مراسم عروسی معترض بوده‌اند. به گزارش […]

[ad_1]

پلیس بریتانیا روز یکشنبه ۵۵ نفر را پس از آنکه یک معبد در مرکز انگلستان را تصرف کردند، دستگیر و سلاح‌های سرد آنها را توقیف کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از آسوشیتدپرس، یک گروه از جوانان “سیک” اعلام کرده‌اند که نسبت به استفاده از این معبد برای مراسم عروسی معترض بوده‌اند.

به گزارش تسنیم، پلیس ۵۵ نفر را بازداشت کرده و سلاح های سرد آنها را توقیف نموده است. پلیس بریتانیا اعلام کرده است که صبح روز یکشنبه نیروهای خود را به معبد وارویک در لیمینگتون اعزام کرده، شهری که در ۱۰۰ مایلی شمال غرب لندن واقع شده است.

پلیس در ابتدا اعلام کرده بود که این گروه شامل ۲۰ تا ۳۰ نفر بوده است. چند ساعت پس از آنکه این حادثه آغاز شد، پلیس اعلام کرد که بیش از ۵۵ نفر را به اتهام تجاوز به این معبد بازداشت کرده است. پلیس اعلام کرده است که کسی در این حادثه زخمی نشده است.

پلیس بریتانیا افزود: تعداد قابل توجهی سلاح سرد توقیف شده است. گروهی از جوانان سیک پیش از این در فیس بوک اعلام کرده بودند که تظاهرات اعتراض آمیز آرامی علیه برگزاری مراسم عروسی و ازدواج در این معبد برگزار خواهند کرد.

۳۰۰۳۰۰

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس