تاریخ انتشار: ۰۳ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] پلیس فیلیپین به نیروهایش دستور داده در حین ماموریت از انجام هر کاری که چهره پلیس را مخدوش می‌کند، پرهیز کنند. به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه “فیلیپین استار” در دستورالعملی که “اداره پلیس ملی پایتخت” صادر کرده به ماموران پلیس گوشزد شده از انجام هر گونه کاری که چهره پلیس را مخدوش […]

[ad_1]

پلیس فیلیپین به نیروهایش دستور داده در حین ماموریت از انجام هر کاری که چهره پلیس را مخدوش می‌کند، پرهیز کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه “فیلیپین استار” در دستورالعملی که “اداره پلیس ملی پایتخت” صادر کرده به ماموران پلیس گوشزد شده از انجام هر گونه کاری که چهره پلیس را مخدوش کند، پرهیز کنند.

در این دستورالعمل به جز،‌ سلفی گرفتن، انگشت در بینی‌ کردن، بازی‌های آنلاین، سیگار کشیدن و جویدن آدامس نیز ممنوع شده و اگر هر جای بدن‌شان خارش بگیرد اجازه خاراندان خود را ندارند.

به نوشته این روزنامه، همچنین ماموران پلیس اجازه ندارند “حالت نامناسب” داشته باشند مثلا روی یک پا بایستند. این دستورالعمل در پی انتشار عکس‌های نیروی‌های پلیس صادر شده که روی شبکه‌های اجتماعی گذاشته شده بود.

شهروندان مانیل، پایتخت فیلیپین در هفته‌های اخیر شاهد افزایش حضور پلیس در سطح شهر شده‌اند. پلیس پایتخت می‌گوید که اکنون ۸۵ درصد از نیروهایش در حال گشت‌زنی هستند.

به گزارش بی‌بی‌سی، رودریگو دوترته، رئیس جمهور فیلیپین اخیرا اعلام کرده که بودجه بیشتر به پلیس اختصاص می‌دهد که بخشی از آن به خاطر سیاست‌های بحث برانگیز او علیه قاچاق مواد مخدر است.

وی وعده داده که بودجه پلیس را در سال آینده تا ۲۵ درصد افزایش دهد که بخش عمده آن هزینه استخدام نیروهای بیشتر و خرید وسایل نقلیه و اسلحه می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس