تاریخ انتشار: ۲۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] فرمانده انتظامی تهران گفت: نیروی انتظامی طی سال گذشته بیش از ۴۴۰۰ با مغازه پوشاک را به لحاظ تخلف در ارائه‌ پوشاک مبتذل و خلاف عفت عمومی پلمپ کرده‌ است. به گزارش ایلنا، سردار ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جلسه دادستان تهران با دستگاه‌های اجرایی، فرهنگی، پلیس و سیاست‌گذار مرتبط با آسیب‌های اجتماعی گفت: […]

[ad_1]

فرمانده انتظامی تهران گفت: نیروی انتظامی طی سال گذشته بیش از ۴۴۰۰ با مغازه پوشاک را به لحاظ تخلف در ارائه‌ پوشاک مبتذل و خلاف عفت عمومی پلمپ کرده‌ است.

به گزارش ایلنا، سردار ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ در جلسه دادستان تهران با دستگاه‌های اجرایی، فرهنگی، پلیس و سیاست‌گذار مرتبط با آسیب‌های اجتماعی گفت: پلیس مخالف اقدامات فرهنگی نیست و این‌گونه اقدامات در حوزه‌ عفاف و حجاب اولویت دارد؛ اما وضعیت فعلی حجاب و عفاف زیبنده جامعه اسلامی نیست و با رصد وضعیت حجاب طی پانزده سال اخیر به این نتیجه می‌رسیم که به تدریج وضع بدتر شده است.


فرمانده انتظامی پلیس تهران افزود: نیروی انتظامی طی سال گذشته بیش از ۴۴۰۰ با مغازه پوشاک را به لحاظ تخلف در ارائه‌ پوشاک مبتذل و خلاف عفت عمومی پلمپ کرده‌ است.  


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس