تاریخ انتشار: ۲۲ اسف ۱۳۹۴

محمد غرضی که برای دومین بار پیاپی در انتخابات ناکام مانده است ، می گوید از حضور مجدد و شکست دوباره در آن پشیمان نیست و چنانچه قصد ورود مجدد به انتخابات را داشته باشد ، مستقل خواهد آمد.

محمد غرضی در گفت و گو با خردادنیوز روند انتخابات ۹۲ و ۹۴ را متفاوت از ادوار گذشته دانست و گفت : نمی توان ادوار انتخابات را بدون توجه به شرایط زمانی با یکدیگر مقایسه کرد. هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند که توجه به آن باعث می شود تاتفاوت های هر دوره به صورت مجزا مشخص گردد.
این نامزد انتخابات مجلس دهم که نتوانست آرای لازم برای حضور در بهارستان را کسب کند ، در پاسخ به این سوال که آیا از نامزدی مجدد در انتخابات و شکست در این ماراتن پشیمان است ، اعلام کرد : اصلا پشیمان نیستم . مگر تاکنون هر کاری که انجام داده ام به نتیجه رسیده است که بخواهم از به نتیجه رسیدن به هدفم در انتخابات پشیمان باشم.
او در پاسخ به این سوال که چرا در جریان انتخابات به هیچ ائتلافی نپیوسته است ، گفت : فکر نمی کنم که کسی در ایران من و سوابق و کارهایی که انجام داده ام را نداند. اگر کسی می خواست که در لیستی حاضر شوم حتما پیشنهاد می داد. من که نمی توانم از ایشان بخواهم مرا در لیستی راه بدهند.
وزیر پست و تلگراف دولت هاشمی همچنین در پاسخ به این سوال که اگر زمانی قصد ورود به انتخابات داشته باشد ، مجددا به صورت مستقل وارد انتخابات خواهد شد ، گفت : من بدون شرط عضویت در ائتلاف را خواهم پذیرفت ولی چنانچه کسی شرط و درخواستی از این عضویت داشته باشد ، قوبل نمی کنم. من همیشه حرف خودم را خواهم زد و نه حرف جریان و یا یک گروه خاص.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس