تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی قصد تمدید قرارداد با این تیم را ندارد و تکلیف او تا نیم فصل مشخص خواهد شد. به گزارش ایسکانیوز، خدمت سربازی سروش رفیعی هافبک تکنیکی تیم فوتبال تراکتورسازی ۱۸ آبان امسال به پایان می رسد و او فقط تا پایان نیم فصل با این تیم قرارداد دارد. مسئولان باشگاه […]

[ad_1]

هافبک تیم فوتبال تراکتورسازی قصد تمدید قرارداد با این تیم را ندارد و تکلیف او تا نیم فصل مشخص خواهد شد.

به گزارش ایسکانیوز، خدمت سربازی سروش رفیعی هافبک تکنیکی تیم فوتبال تراکتورسازی ۱۸ آبان امسال به پایان می رسد و او فقط تا پایان نیم فصل با این تیم قرارداد دارد.

مسئولان باشگاه تراکتورسازی در ابتدای فصل مذاکرات متعددی برای تمدید قرارداد این بازیکن داشتند اما رفیعی حاضر به تمدید قراردادش نشد. مسئولان این باشگاه طی روزهای گذشته بار دیگر جلساتی را با سروش رفیعی برگزار کردند اما این بازیکن باز هم حاضر به امضای تمدید قرارداد نشد.

سروش رفیعی که تبدیل به سوژه نقل و انتقالاتی این روزهای پرسپولیس شده پیش از شروع لیگ شانزدهم همراه با شجاع خلیل زاده جلسه مخفیانه ای با برانکو ایوانکوویچ داشته تا به جمع سرخپوشان بپیوندد. خلیل زاده در لیست خرید برانکو قرار داشت و قصد داشت به جمع سرخپوشان ملحق شود اما موفق به دریافت رضایتنامه از سپاهان نشده و با تمدید قراردادش در جمع زردپوشان اصفهانی ماندنی شد.

اما رفیعی برخلاف خلیل زاده حاضر به تمدید قراردادش نشد و حالا امیر قلعه نویی از مسئولان تراکتورسازی خواسته تکلیف این بازیکن را زودتر روشن کنند. تراکتوری ها به این نتیجه رسیده اند رفیعی قصد ندارد در این تیم بماند و به دنبال بازیکن جانشین برای او هستند.

با این شرایط احتمال پیوستن رفیعی در نیم فصل به پرسپولیس وجود دارد. در این میان مسئله دیگری که وجود دارد ادعای فولاد مبنی بر قرارداد داشتن رفیعی با این تیم پس از اتمام سربازی او است، ادعایی که سازمان لیگ آن را رد کرده و با استعلام های انجام شده مشخص شد وی بازیکن آزاد است و قراردادی با فولاد ندارد.

فولادی ها قویا معتقدند رفیعی بازیکن آنهاست و نیم فصل پیگیر بازگشت او خواهند بود در حالی که رفیعی و سازمان لیگ هردو معتقدند وی با فولاد قراردادی ندارد.

۶۰۴/۶۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس