تاریخ انتشار: ۱۳ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] با گذشت چندماه از این ماجرا، سرانجام سرنخ‌هایی در اختیار پلیس قرار گرفت که نشان می‌داد عامل جنایت در آپارتمانی در شیراز است و در آنجا زندگی می‌کند. محل اختفای وی شناسایی شد و از ساعت ۱۲ نیمه‌شب هشتم مردادماه تیمی از کارآگاهان با محاصره این محل، متهم را در منزلش محاصره کردند… مردی […]

[ad_1]

با گذشت چندماه از این ماجرا، سرانجام سرنخ‌هایی در اختیار پلیس قرار گرفت که نشان می‌داد عامل جنایت در آپارتمانی در شیراز است و در آنجا زندگی می‌کند. محل اختفای وی شناسایی شد و از ساعت ۱۲ نیمه‌شب هشتم مردادماه تیمی از کارآگاهان با محاصره این محل، متهم را در منزلش محاصره کردند…

مردی که شهردار و همراهش را در مبارک‌آباد قیروکارزین به قتل رسانده بود، جزئیات تازه‌ای از این جنایت فاش کرد.

به گزارش خبرآنلاین با اشاره به گزارش روزنامه «خبرجنوب» نوشت: در ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه بیستم بهمن ماه سال گذشته شهردار مبارک آباد قیروکارزین به نام مهندس محمدحسین طاهری ۳۸ ساله و فضل‌الله بهمنی ۴۷ ساله به ضرب گلوله در باغی به قتل رسیدند. از همان زمان وقوع قتل به دستور مقام قضایی تحقیقات پلیس برای کشف راز این جنایت‌ها شروع شد. بررسی‌ها نشان می‌داد که عامل جنایت یک مرد جوان بوده که بر سر اختلاف با همراه شهردار دست به قتل زده و پس از جنایت متواری شده است.

مأموران وقتی به محل حادثه رسیدند با جسد غرق خون شهردار و همراهش روبهرو شدند.در جریان بررسی‌های تخصصی مشخص شد که قاتل از مدت‌ها قبل قصد انتقام‌جویی داشته و شبانه با یک حمله مسلحانه به هدف خود رسیده است. پس از بررسی دقیق صحنه جنایت به دستور بازپرس پرونده، اجساد قربانیان به پزشکی قانونی انتقال یافت.

درحالیکه پلیس سرگرم تحقیق در این پرونده بود، سرنخ‌هایی از این جنایت به‌دست آمد و مأموران دریافتند که قاتل با انگیزه‌ای مشخص دست به این جنایت هولناک زده و به دلیل اختلافی که با همراه شهردار داشته این جنایت را انجام داده است.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات دریافتند که عامل اصلی جنایت، مردی به نام «ی . ر» بوده است. مأموران با سرنخ‌هایی که به‌دست آورده بودند توانستند تعدادی از افرادی که با متهم برای اختفا و … تبانی کرده بودند را شناسایی و به دستور مقام قضایی دستگیر کنند.

با گذشت چندماه از این ماجرا، سرانجام سرنخ‌هایی در اختیار پلیس قرار گرفت که نشان می‌داد عامل جنایت در آپارتمانی در شیراز است و در آنجا زندگی می‌کند. محل اختفای وی شناسایی شد و از ساعت ۱۲ نیمه‌شب هشتم مردادماه تیمی از کارآگاهان با محاصره این محل، متهم را در منزلش محاصره کردند پس از سه ساعت عملیات پلیسی در نهایت ساعت سه بامداد طی یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر کردند. با دستگیری این مرد، از وی یک قبضه کلت کمری کشف شد.

در این میان متهم با بازجویی‌های صورت‌گرفته انگیزه این جنایت را خونخواهی عنوان و فاش شد که چندی قبل فرزند همراه شهردار به دست برادر قاتل به قتل می‌رسد. پس از این جریان با اجرای حکم قصاص، برادر وی به قصد خونخواهی برمی‌آید. از این رو از مدت‌ها قبل نقشه قتل را طراحی کرده و زمان حادثه با قصد و نیت قبلی برای قتل فضل‌الله بهمنی وارد عمل شده است.

در این میان، او علاوه بر نامبرده، شهردار را نیز به قتل رسانده و سپس متواری می‌شود. پس از این ماجرا به شیراز گریخته تا اینکه دستگیر می‌شود. در ادامه از متهم دو قبضه اسلحه ژ۳ و کلاشینکف نیز کشف شد. در این میان برای وی قراربازداشت موقت صادر شد. این پرونده به صورت ویژه در دستگاه قضایی شهرستان قیر و کارزین رسیدگی و به‌زودی با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان ارسال می‌شود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس