تاریخ انتشار: ۱۳ شهر ۱۳۹۴
صداو و سیما تریبون دلواپسان;

زاکانی به تنهایی اظهاراتی علیه برجام و مذاکرات هسته ای عنوان داشت و مانند هفته نامه تحت مدیریتش، یکطرفه حرفهای خود را علیه برجام اعلام کرد بدون آنکه حرفهای طرف مقابل را نیز لحاظ نماید.

به گزارش “گذار” به نقل از تدبیر ۲۴ برنامه گفتگوی ویژه خبری شب گذشته در حالی با حضور یکی از نمایندگان مجلس روی آنتن رفت که در توهینی آشکار نماینده دولت از پشت درب استودیو، به خانه برگشت!
  گفتگوی ویژه خبری که دیشب قرار بود با حضور علیرضا زاکانی، رییس کمیته بررسی برجام در مجلس و دکتر بعیدی نژاد عضو ارشد تیم مذاکره کننده درباره بیانات رهبر انقلاب در دیدار با اعضای مجلس خبرگان روی آنتن برود، دقایقی قبل از پخش با بهانه جویی زاکانی تغییرات قابل تاملی داشت.
زاکانی که از مخالفان سرسخت برجام و توافقات هسته ای است، در لحظه حضور در استودیوی گفتگوی ویژه خبری اعلام می کند حاضر نیست در برابر دکتر بعیدی نژاد بنشیند و به خاطر رعایت شان مجلس تنها حاضر است به صورت تلفنی یکی از اعضای تیم مذاکره کننده را در بحث مشارکت دهد!
مسئولین برگزاری برنامه نیز در اقدامی توهین آمیز، از دکتر بعیدی نژاد که با اصرار فراوان وی را برای گفتگو دعوت کرده بودند، عذرخواهی می کنند و به او می گویند در فرصتی دیگر میزبان او خواهند بود!
گفتگوی ویژه خبری شب گذشته با اجرای حسین رنجبران در حالی روی آنتن رفت که زاکانی به تنهایی اظهاراتی علیه برجام و مذاکرات هسته ای عنوان داشت و مانند هفته نامه تحت مدیریتش، یکطرفه حرفهای خود را علیه برجام اعلام کرد بدون آنکه حاضر باشد حرفهای طرف مقابل را نیز لحاظ نماید.این اولین بار نیست که برنامه های سیاسی و زنده رسانه ملی به طور کامل زیر سایه نقشه و نگاه دلواپسان طراحی و اجرا می شود.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس