تاریخ انتشار: ۰۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] کنسرت عرفانی داود آزاد با اجرای گلچینی از بهترین آثار این هنرمند پس از ۱۰ سال در تهران برگزار خواهد شد. به گزارش ایسکانیوز، این کنسرت ساعت ۲۱:۳۰ روز جمعه ۲۶ شهریورماه توسط شرکت فرهنگی هنری «ققنوس» به تهیه کنندگی محمد حسین توتونچیان در تالار وحدت اجرا خواهد شد. یک کوارتت زهی ایرانی با […]

[ad_1]

کنسرت عرفانی داود آزاد با اجرای گلچینی از بهترین آثار این هنرمند پس از ۱۰ سال در تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسکانیوز، این کنسرت ساعت ۲۱:۳۰ روز جمعه ۲۶ شهریورماه توسط شرکت فرهنگی هنری «ققنوس» به تهیه کنندگی محمد حسین توتونچیان در تالار وحدت اجرا خواهد شد. یک کوارتت زهی ایرانی با عنوان «مانا» در اجرای قطعات، داود آزاد را همراهی خواهند کرد.

رابعه زند قانون، جاوید ابراهیم‌پور نی، جعفر قاضی‌عسگر کوبه‌ای، ‌ سیاوش ولی‌پور قیچک، بیتا قاسمی قیچک‌باس، محسن عبادتی و علیرضا مقراضی کمانچه و امیر محمد نیک‌منش کوبه‌ای در این کنسرت با آواز داود آزاد همراه خواهند شد. این هنرمند علاوه بر آواز، تار، تنبور و عود نیز خواهد نواخت.

«بی‌نشان»، «هوالاول»، «عشق است»، «عاشقی»، «صنما»، «اثری نیست مرا»، «آن دلبر من»، «می الست»، «شیدا»، «مشق نام لیلی» و چند قطعه‌ آذری برای مخاطبان این کنسرت اجرا خواهد شد.

داود آزاد فراگیری ساز تار را از ۲۰ سالگی به‌طور خودآموز آغاز کرد. او از همان ابتدا برای جست‌وجو و تحقیق در آثار گذشتگان موسیقی تلاش کرد. آزاد جزو معدود هنرمندانی است که آثار تحقیقی خود را بر پنجه و مضراب ساز پیاده کرده است. این هنرمند موسیقی در نواختن سازهای تار، سه‌تار، عود و رباب، تنبور، دف و کمانچه تخصص دارد و تا به حال بیش از ۳۵۰ کنسرت در ایران، هند، اروپا، آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، استرالیا، ژاپن، آمریکا برگزار کرده است.

۵۰۸۵۰۲

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس