تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] آشنایان متهم گفتند که او ۲۰ سال سن دارد و همراه خانواده اش در اوک هاربر زندگی می کند. وی در سال ۲۰۱۵ از دبیرستان فارغ التحصیل شده است. تارنمای شبکه خبری سی ان ان امروز یکشنبه اعلام کرد که مظنون تیراندازی و قتل پنج نفر در یکی از فروشگاه های شهر برلینگتون ایالت […]

[ad_1]

آشنایان متهم گفتند که او ۲۰ سال سن دارد و همراه خانواده اش در اوک هاربر زندگی می کند. وی در سال ۲۰۱۵ از دبیرستان فارغ التحصیل شده است.

تارنمای شبکه خبری سی ان ان امروز یکشنبه اعلام کرد که مظنون تیراندازی و قتل پنج نفر در یکی از فروشگاه های شهر برلینگتون ایالت واشنگتن، دستگیر شد.

به گزارش ایرنا، سی ان ان به نقل از پلیس ایالت واشنگتن خبر داد که متهم تیراندازی دیروز، ‘آرکان چتین’ (Arcan Cetin) نام دارد و تنها مظنون این حادثه به شمار می رود.

به گفته پلیس ایالتی، اکنون زود است انگیزه تروریستی یا هر انگیزه دیگر این حادثه را رد کرد زیرا تحقیقات در مراحل اولیه است.

به نوشته سی ان ان، چنین از ترکیه به آمریکا مهاجرت کرده و اقامت قانونی و دائمی آن کشور را اخذ کرده است.

رویترز نیز گزارش داد که آرکان چتین در شهر اوک هاربر (Oak Harbor) در ۴۸ کیلومتری جنوب غربی محل تیراندازی دستگیر شد.

آشنایان متهم گفتند که او ۲۰ سال سن دارد و همراه خانواده اش در اوک هاربر زندگی می کند. وی در سال ۲۰۱۵ از دبیرستان فارغ التحصیل شده است.

به گزارش ایرنا، پلیس پیشتر اعلام کرده بود که مظنون تیراندازی اسپانیولی زبان است و با تفنگ شکاری قربانیان خود را از پای درآورده است.

تیراندازی مذکور حدود ساعت ۷٫۳۰ جمعه شب به وقت محلی در یکی از مراکز خرید شهر برلینگتون واشنگتن واقع در حدود ۱۰۰ کیلومتری شمال سیاتل رخ داد.

چهار نفر از قربانیان این تیراندازی در دم کشته شدند و نفر پنجم نیز دیروز در بیمارستان جان سپرد.

[ad_2]

منبع:عصرایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس