تاریخ انتشار: ۲۷ مهر ۱۳۹۴

روزنامه بریتانیایی “دیلی میل” با انتشار خبری از پیوستن پسر “پاتریک کنی” کارگردان معروف بریتانیایی در هالیوود به گروه تروریستی جبهه النصره در سوریه خبر داده است.این روزنامه بریتانیایی اشاره کرده که او پس از تغییر دین از مذهب کاتولیک به دین اسلام به این گروه پیوسته و در جبهه النصره با تام “ابوبصیر بریتانی” شناخته می شود.”دیورا فیپس” مادر ۵۳ ساله لوکاس نگران است که او در جریان حملات احتمالی پهپادهای بریتانیایی کشته شود.

روزنامه بریتانیایی “دیلی میل” با انتشار خبری از پیوستن پسر “پاتریک کنی” کارگردان معروف بریتانیایی در هالیوود به گروه تروریستی جبهه النصره در سوریه خبر داده است.

، این روزنامه بریتانیایی با انتشار این خبر افزوده است:”لوکاس کنی” ۲۶ ساله که متولد لندن است پس از حضور در یکی از فیلم های تبلیغاتی جبهه النصره شناخته شد.

این روزنامه بریتانیایی اشاره کرده که او پس از تغییر دین از مذهب کاتولیک به دین اسلام به این گروه پیوسته و در جبهه النصره با تام “ابوبصیر بریتانی” شناخته می شود.

این روزنامه اشاره کرده که “دیورا فیپس” مادر ۵۳ ساله لوکاس نگران است که او در جریان حملات احتمالی پهپادهای بریتانیایی کشته شود.

 

مادر او گفته که علت تغییر دین او را درک نمی کند چرا که در ۱۳ سالگی پسرش دوست داشت کشیش شود و مدتی نیز در یک گروه موسیقی راک فعالیت داشته است. او پس از تغییر مذهب در اتریش به قاهره رفته و در سال ۲۰۱۳ میلادی مخفیانه به سوریه سفر کرده و به جبهه النصره پیوسته است.

 

پدر او علاوه بر کارگردانی دستیار استیون اسپیلبرگ در فیلم ایندیانا جونز بوده است.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس