تاریخ انتشار: ۰۴ خرد ۱۳۹۴

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید پسرش نه شرکت دارد نه مازراتی و نه پورشه و چنین صحبت‌هایی افترا و دروغ است که از افراد منافق هم برنمی‌آید. به گزارش گذارنیوز  علی کفاشیان پیش از سفرش به زوریخ به منظور شرکت در مجمع انتخاباتی فیفا اظهار کرد: از رسانه‌ای که چنین مطالبی را منتشر کرده به دادسرای […]

رییس فدراسیون فوتبال می‌گوید پسرش نه شرکت دارد نه مازراتی و نه پورشه و چنین صحبت‌هایی افترا و دروغ است که از افراد منافق هم برنمی‌آید.

کفاشیان

به گزارش گذارنیوز  علی کفاشیان پیش از سفرش به زوریخ به منظور شرکت در مجمع انتخاباتی فیفا اظهار کرد: از رسانه‌ای که چنین مطالبی را منتشر کرده به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرده‌ایم و باید طبق قانون در دادگاه پاسخگو باشند. به طور کلی چنین مباحثی را تکذیب می‌کنم. چنین مباحثی تنها از افراد خائن برمی‌آید.

وی درباره برپایی اردوی ترکیه نیز خاطرنشان کرد: هنوز در حال بررسی موضوع هستیم و احتمال برپایی اردو کماکان ۵۰-۵۰ است. قرار نیست در ترکیه بازی دوستانه‌ای داشته باشیم.

وی همچنین درباره بازی با ژاپن یادآور شد: قرار است با ژاپن در عمان یا تهران بازی دوستانه‌ای را برگزار کنیم.

رییس فدراسیون فوتبال همچنین درباره بی‌نتیجه بودن چهارمین مزایده واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال اظهار کرد: از همان اول نیز گفتیم که با این مقررات امکان واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی وجود ندارد چرا که درآمد مالی تامین نمی‌شود و حتی حق پخش نیز پرداخت نمی‌کنند.

کفاشیان همچنین درباره محل برگزاری دیدار تیم‌های ملی ایران و ترکمنستان که با کارشکنی کشور میزبان به ۶۰۰ کیلومتر دورتر از عشق‌آباد پایتخت این کشور رفته، گفت: به AFC نامه اعتراض زده‌ایم و گفته‌ایم که نمی‌توانیم در شهر داش آغوز بازی کنیم. آن‌ها باید محل بازی را تغییر دهند.

کفاشیان همچنین درباره آخرین مسائل در ارتباط با دیدار تیم‌های تراکتورسازی و نفت تهران در هفته پایانی لیگ برتر بیان کرد: نتیجه این بازی اعلام و پرونده آن بسته شده است.

وی همچنین درباره اینکه باشگاه پیکان اعلام کرده است به فیفا شکایت می‌کند عنوان کرد: شکایت آنها تاثیری نخواهد داشت.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس