تاریخ انتشار: ۰۶ آبا ۱۳۹۴

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پاسخ به این سوال که چرا پس از تایید برجام توسط رهبری، همچنان شاهد تخریب دولت، مذاکره‌کنندگان و نمایندگان حامی برجام در مجلس هستیم

به گزارش “گذارخبر”  مسعود پزشکیان از نمایندگان اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی از هدف منتقدانی می‌گوید که بعد از نامه مقام معظم رهبری هم مشغول تخریب دولت و مذاکره‌کنندگان هستند.

او اما یک تاکید ویژه هم دارد و می‌گوید که مردم با دلواپسان همراه نیستند. مسعود پزشکیان، با تاکید بر فصل‌الخطاب بودن نامه رهبری به رییس‌جمهور درباره اجرای برجام، اظهار کرد: مقام معظم رهبری با تحریر این نامه سعی‌ کردند، مجموعه اختلاف‌های موجود درخصوص برجام را به یک وحدت و جمع‌بندی مشخص برسانند تا دیگر گروه‌های موافق و مخالف برجام روبه‌روی هم صف‌آرایی نکنند.

در فضایی که برخی تداعی می‌کردند اگر کسی با برجام مخالفت کند، ضد رهبری است؛ نامه رهبری به‌نوعی نقطه پایانی بر این جدل‌ها بود و البته هم‌اکنون هم برخی سعی می‌کنند، این نامه را در راستای نظرات خود تفسیر کنند.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در پاسخ به این سوال که چرا پس از تایید برجام توسط رهبری، همچنان شاهد تخریب دولت، مذاکره‌کنندگان و نمایندگان حامی برجام در مجلس هستیم، تصریح کرد: متاسفانه گروهی به نفع‌شان نیست دستاوردی را که توسط دولت و مجلس و با هماهنگی رهبری به دست آمد، درست ارزیابی کنند.

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو با انتقاد از کسانی که با اهانت و توهین به مسوولان نظرات‌شان را بیان می‌کنند، یادآور شد: اگر امروز نظر واقعی جامعه را بپرسید، می‌بینید که مردم با این جریان‌ها همراه نیستند.

این افراد فقط می‌خواهند با بی‌احترامی نظرات‌شان را اعمال کنند. اگر بی‌احترامی کردن اصول است و اگر بداخلاقی راه ائمه و بزرگان دین است، بگویند کدام امام و پیامبر و کدام انسان مذهبی و درستی چنین برخوردهایی می‌کنند؟! کدام اصول می‌گوید که باید با توهین و ارعاب کارتان را پیش ببرید؟!

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس