تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از انتخاب رییس و اعضای هیات‌رییسه این هیات خبر داد. محمدجواد جمالی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به برگزاری نخستین نشست هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس دهم از انتخاب رییس و اعضای هیات رییسه این هیات خبر داد و گفت: در این انتخابات […]

[ad_1]

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان از انتخاب رییس و اعضای هیات‌رییسه این هیات خبر داد.

محمدجواد جمالی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا، با اشاره به برگزاری نخستین نشست هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در مجلس دهم از انتخاب رییس و اعضای هیات رییسه این هیات خبر داد و گفت: در این انتخابات مسعود پزشکیان نماینده مردم تبریز و نایب‌رییس مجلس به‌عنوان رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان انتخاب شد.


او خاطرنشان کرد: در این جلسه همچنین اللهیار ملکشاهی نماینده کوهدشت و عزیز اکبریان نماینده کرج به‌عنوان نواب رییس هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تعیین شدند.


نماینده مردم فسا در مجلس دهم با اشاره به انتخاب خود به‌عنوان سخنگوی این هیات، ادامه داد: علیرضا سلیمی نماینده محلات و محمدمهدی برومندی نماینده مرودشت نیز به عنوان دبیر انتخاب شدند.

 

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در پایان از برگزاری نشست بعدی این هیات، صبح چهارشنبه و پیش از برگزاری جلسه علنی جهت بررسی پرونده‌های ارجاعی خبر داد.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس