تاریخ انتشار: ۳۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] به مناسبت بزرگداشت حکیم ابو علی سینا و روز پزشک مدیریت شهری منطقه یک با حضور در مراکز درمانی با اهدای گل از زحمات پزشکان تقدیر می کند. به گزارش ایسنا، سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در پیشینه تاریخی و فرهنگ عمومی و […]

[ad_1]

گل رز

به مناسبت بزرگداشت حکیم ابو علی سینا و روز پزشک مدیریت شهری منطقه یک با حضور در مراکز درمانی با اهدای گل از زحمات پزشکان تقدیر می کند.

به گزارش ایسنا، سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با اعلام خبر فوق اظهار داشت: در پیشینه تاریخی و فرهنگ عمومی و باور اجتماعی مردم ایران اسلامی، همواره طبابت و طبیب از قداست و جایگاه ویژه‌ای برخوردار بوده و امروزه نیز به پاس همه تلاش‌ها و نوع دوستی‌ها مدیریت شهری شهرداری منطقه یک با حضور در بیمارستان های اختر ، طالقانی ، مرکز بهزیستی خیریه عمل و… از پزشکان زحمت کش این مراکز درمانی ، با اهدای گل و شیرینی قدردانی می‌کنند.

کارگران به سایر برنامه های روز پزشک در منطقه یک اشاره کرد و افزود: اداره سلامت شهرداری منطقه یک با مشارکت سراهای محلات ۲۶ گانه اقدام به ارائه خدمات بهداشتی و پزشکی به شهروندان در خانه های سلامت محلات با انجام ویزیت رایگان پزشکی، غربالگری رایگان قند خون، فشار خون و… می کند.

بر اساس گزارش تهران سما، وی افزود: در حال حاضر بیش از ۵۰۰ پزشک عضو کانون پزشکان منطقه یک هستند که در سرای محلات بیست و هفت گانه منطقه به شهروندان خدمات پزشکی و مشاوره ای رایگان ارائه می دهند .

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس