تاریخ انتشار: ۲۹ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] احسان دلاویز * آنچه امروز و در شرایط حساس جامعه جهانی به ایران عزیز اسلامی ما عزت بخشیده ، مدیریت جامعه با محوریت فرهنگ علوی و زیست مسلمانی ست . غدیر نماد وحدت و نهایت خرد دینی برای مدیریت و هدایت جامعه است . تمام نشانه های صلابت و عزت جغرافیای میهنمان در میان […]

[ad_1]

احسان دلاویز *

آنچه امروز و در شرایط حساس جامعه جهانی به ایران عزیز اسلامی ما عزت بخشیده ، مدیریت جامعه با محوریت فرهنگ علوی و زیست مسلمانی ست . غدیر نماد وحدت و نهایت خرد دینی برای مدیریت و هدایت جامعه است . تمام نشانه های صلابت و عزت جغرافیای میهنمان در میان اینهمه دلهره های جهانی از نا امنی و کدورت و خشنونت گرفته تا عقب ماندگی ها و درماندگی ها ، حاکی از وجود گوهری ارزشمند در راس حرکت و مسیر انقلاب دارد و آن هم حقیقت ناب ولی فقیه است .

یادگار باشکوه غدیر که ما امروز میراث دار این عطیه الهی هستیم و بیش از هر زمانی باید قدردان این نعمت بزرگ الهی بود ، چرا که هر زمان لغزش و غفلتی از این اطاعت مشاهده شده است گرفتاریها و انحراف هایی دیده شده که هزینه های تلخ و سنگینی بر جای گذاشته است . امروز پرچم عزت ما در دست رهبری معظم انقلاب است و رمز رستگاری ما دلباختگی به ولایت فقیه و پیروی از غدیر است و بس . اعیاد قربان و غدیر فرصتی برای تفکر وتدبر برای تکیه بر این اصل عزتمندمان است .

این تمرین بزرگ برای زیستن در جامعه مهدوی بسوی نیل به آرمانهای حقیقی بشریت را پاس بداریم و قدر بدانیم .

* صاحب امتیاز و مدیرمسوول ماهنامه دیار

۲۰۲۰

نویسنده: احسان دلاویز

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس