تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازی‌ای که پرسپولیس مقابل سپاهان به نمایش گذاشت نشان دهنده این بود که این تیم می‌تواند عنوان قهرمانی را از آن خود کند. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، علی پروین در خصوص پیروزی ۳ بر یک پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: فوتبالی که پرسپولیس برابر تیم […]

[ad_1]

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بازی‌ای که پرسپولیس مقابل سپاهان به نمایش گذاشت نشان دهنده این بود که این تیم می‌تواند عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، علی پروین در خصوص پیروزی ۳ بر یک پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: فوتبالی که پرسپولیس برابر تیم خوبی مثل سپاهان آن هم در اصفهان ارایه داد، نشان داد پرسپولیس شایسته کسب مقام قهرمانی است البته کسب عنوان ساده نیست ولی این تیم توانش را دارد. بازی پرسپولیس جای تبریک به برانکو و بازیکنان دارد. از بازی تیم لذت بردم و باید به مهدی طاهری هم تبریک بگویم که با حل مشکلات باشگاه و تیم و حمایت از کادر فنی باعث رسیدن پرسپولیس به این مرحله شده است.


وی ادامه داد: خوشحالم که پای طارمی هم به گلزنی باز شده است. من قبل از این هم گفتم که این پسر، هم بچه خوبی است هم گلزن خوبی و می تواند باز آقای گل شود. او ثابت کرد گلزنی در وجودش است. طارمی فقط باید روی کارش تمرکز کند و در این صورت باز هم بهترین گلزن لیگ می شود. البته در این بازی همه بچه ها واقعا خوب بودند و این وسط عالیشاه واقعا خیلی خوب بود و خیلی موثر نشان داد تا پرسپولیس ، آن جلو راه بیفتد.


پیشکسوت پرسپولیس یادآور شد: هواداران با حمایت خودشان واقعا به تیم کمک می کنند و در این دیدار هم تیم خودشان را تنها نگذاشتند با وجود اینکه در اصفهان بازی انجام می شد. این حمایت ها باید تا آخر ادامه داشته باشد ما قدیمی ها هم پشت باشگاه و تیم هستیم چون موفقیت پرسپولیس باعث سربلندی همه ما است. آقای طاهری و برانکو هم نشان دادند که کارشان را بلد هستند.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس