تاریخ انتشار: ۲۱ تیر ۱۳۹۴

هر چند مسعود شجاعی در فصل گذشته به همراه الشحانیه به دسته پایین‌تر لیگ قطر سقوط کرد اما کم نیستند کسانی که اعتقاد دارند این بازیکن ملی‌پوش و تکنیکی به درد لیگ ایران می‌خورد. به گزارش گذار نیوز، مسئولان پرپسولیس در پی جدایی محمد نوری به دنبال خرید یک هافبک تکنیکی و باتجربه هستند و […]

هر چند مسعود شجاعی در فصل گذشته به همراه الشحانیه به دسته پایین‌تر لیگ قطر سقوط کرد اما کم نیستند کسانی که اعتقاد دارند این بازیکن ملی‌پوش و تکنیکی به درد لیگ ایران می‌خورد.

مسعود شجاعی

به گزارش گذار نیوز، مسئولان پرپسولیس در پی جدایی محمد نوری به دنبال خرید یک هافبک تکنیکی و باتجربه هستند و با وجود انتقال محسن مسلمان به پرسپولیس باز هم خلأ بازیکنی مثل مسعود شجاعی در پرسپولیس به چشم می‌خورد.  پرسپولیسی‌ها چند روزی است دنبال مدیر برنامه‌های مسعود شجاعی می‌گردند تا زمینه بازگشت این بازیکن تکنیکی و دریبل‌زن به لیگ برتر ایران را فراهم کنند.اما خبر جدید و داغ‌تر مربوط به باشگاه استقلال تهران است. پرویز مظلومی از دست‌اندرکاران باشگاه استقلال تهران خواسته که با مسعود شجاعی مذاکره کنند تا این بازیکن ملی‌پوش پیراهن آبی را بر تن کند.

گفته می‌شود دلیل علاقه سرمربی استقلال به جذب مسعود شجاعی یکی تکنیک بالای او و قدرت دریبل‌زنی‌اش است که می‌تواند خط میانی آبی‌ها را خطرناک‌تر کند، همچنین مظلومی معتقد است شجاعی بازیکنی چند پسته است که می‌تواند به عنوان هافبک چپ، راست و هجومی و حتی مهاجم برای استقلال بازی کند.از همه اینها مهم‌تر مسعود شجاعی، بازیکنی آزاد است که سهمیه لیگ برتری هم محسوب نمی‌شود. همه این موارد دست به دست هم داده تا پرویز مظلومی خواهان جذب هافبک باسابقه و ملی‌پوش کشورمان شود. البته باید منتظر ماند و دید مسعود شجاعی پس از چند سال بازی در لیگ‌های امارات، اسپانیا و قطر راضی می‌شود به ایران بازگردد و در لیگ برتر توپ بزند؟ مدت‌ها پیش مسعود شجاعی در مصاحبه‌ای عنوان کرده بود در خارج از ایران کفش‌ها را آویزان می‌کند.

جواب سربالای شجاعی به استقلالی‌ها و پرسپولیسی‌ها
خبرهای رسیده حکایت از آن دارد که پرویز مظلومی، مسعود شجاعی را می‌خواهد. این بازیکن که فصل قبل در الشحانیه توپ زد، این روزها بازیکن آزاد است و هنوز تیم جدیدش را انتخاب نکرده است. در همین حال استقلالی‌ها امیدوارند با مسعود به توافق برسند اما نکته اینجاست که او علاقه‌ای به بازگشت به ایران ندارد. چندی پیش شجاعی می‌گفت فعلاً علاقه‌ای ندارد به لیگ ‌برتر بیاید و ترجیح می‌دهد در خارج از ایران توپ بزند. از سویی مدیر برنامه‌های او هم اصرار داد تا شجاعی فصل آینده در خارج بازی کند. مسعود فصل قبل عملکرد نسبتاً خوبی در الشحانیه داشت و مدیر برنامه‌هایش امید زیادی دارد تا یک مشتری خوب برای این بازیکن پیدا کند. فعلاً که شجاعی به هر دو باشگاه سرخابی جواب سربالا داده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس