تاریخ انتشار: ۲۰ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] همزمان با هفته دولت امسال، پروژه گازرسانی به ١٢ روستای استان گلستان به بهره برداری می رسد. به گزارش ایسکانیوز و به نقل از شانا،مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان اظهار کرد: هم اکنون پروژه گازرسانی به ٣۵ روستای شهرستان مراوه تپه در دست اجراست که گازرسانی به ١٢ روستا در هفته دولت امسال به […]

[ad_1]

همزمان با هفته دولت امسال، پروژه گازرسانی به ١٢ روستای استان گلستان به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایسکانیوز و به نقل از شانا،مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان اظهار کرد: هم اکنون پروژه گازرسانی به ٣۵ روستای شهرستان مراوه تپه در دست اجراست که گازرسانی به ١٢ روستا در هفته دولت امسال به بهره برداری می رسد.

صفرعلی جمال لیوانی افزود: از مجموع ١٠٢ روستای شهرستان مراوه تپه، تاکنون ١٧ روستا به شبکه سراسری گاز پیوسته است.

وی اعلام کرد: روند پیشرفت پروژه های گازرسانی در شهرستان یادشده بویژه در بخش روستایی با سرعت بسیار بالایی در حال اجراست و پیش بینی می کنیم با این روند و تامین شرایط لازم و مساعدت مسئولان منطقه، همه پروژه ها در زمان تعریف شده به پایان برسند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان، تاکنون در سطح شهرستان مراوه تپه حدود ۴٠۵ کیلومتر شبکه اجرا و افزون بر دو هزار و ۶۶۵ انشعاب نیز نصب شده است.

جمال لیوانی تصریح کرد: با اجرای پروژه های گازرسانی، تاکنون سه هزار و ٧۵ خانوار از مزایای گاز طبیعی بهره مند و سه هزار و ١۵٠ مشترک نیز جذب شده اند.

۶۰۷/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس