تاریخ انتشار: ۰۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش ایلنا ؛رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عباس آباد در مراسم افتتاح پروژه ساماندهی گلزار شهدای سلمانشهر گفت: شهدا اسوه بی بدیل ایثار و ازخودگذشتگی هستند.   حجت الاسلام حیدری با بیان اینکه ۳۳ شهید گرانقدر در این گلزار شهدا آرام گرفته اند، افزود: جا دارد از […]

[ad_1]

به گزارش ایلنا ؛رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان عباس آباد در مراسم افتتاح پروژه ساماندهی گلزار شهدای سلمانشهر گفت: شهدا اسوه بی بدیل ایثار و ازخودگذشتگی هستند.


 


حجت الاسلام حیدری با بیان اینکه ۳۳ شهید گرانقدر در این گلزار شهدا آرام گرفته اند، افزود: جا دارد از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر سلمانشهر که در اجرای این پروژه همکاری و همراهی همه جانبه داشته و کلیه هزینه های ساماندهی گلزار شهدا را تقبل نموده اند، به طور ویژه قدردانی شود.


شهردار سلمانشهر نیز در آیین افتتاح این پروژه ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: این پروژه با اعتباری معادل با ۳۵۰ میلیون تومان اجرا گردید.


مجید شعبان نژاد با تأکید بر اینکه همه ما مدیون شهدای گرانقدر هستیم، افزود: مفتخریم که ساماندهی گلزار شهدای سلمانشهر در دوره مسئولیت ما انجام شده است.


مهندس شعبان نژاد خاطر نشان کرد: امنیت و آسایش امروز ما مرهون جانفشانی و رشادت های شهدای والامقام است


 


 


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس