تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] باشگاه العربی قطر در چند روز آینده برای فسخ قرارداد هافبک ملی‌پوش کشورمان جلسه اضطراری برگزار می‌کند. به گزارش ایسکانیوز، اشکان دژاگه، هافبک ملی‌پوش کشورمان که در این فصل برای العربی قطر بازی می‌کند آینده‌اش با این تیم تقریبا مشخص شده است و جدایی او از این تیم قطعی است اما باشگاه العربی تاکنون […]

[ad_1]

دژاگه

باشگاه العربی قطر در چند روز آینده برای فسخ قرارداد هافبک ملی‌پوش کشورمان جلسه اضطراری برگزار می‌کند.

به گزارش ایسکانیوز، اشکان دژاگه، هافبک ملی‌پوش کشورمان که در این فصل برای العربی قطر بازی می‌کند آینده‌اش با این تیم تقریبا مشخص شده است و جدایی او از این تیم قطعی است اما باشگاه العربی تاکنون نتوانسته برای فسخ قرارداد دژاگه به نتیجه برسد.

روزنامه الرایه قطر امروز درباره آینده دژاگه نوشت: رئیس باشگاه العربی قرار است قبل از اتمام ماه سپتامبر جلسه اضطراری با هیات رییسه باشگاه و کادر فنی برگزار کند تا اولا پرونده اشکان را ببند و قراردادش را فسخ کند تا خیمنز را جاشنین او کند. ثانیا مصدومیت دوباره پاولینهو، لژیونر برزیلی مسئولان باشگاه را به فکر انداخته تا قرارداد او را نیز فسخ کنند و به جای او لژیونر دیگری را جذب کنند.

این روزنامه در ادامه نوشت: هدف اصلی این جلسه بستن پرونده دژاگه و ثبت نام خیمنز به جای او است زیرا العربی در دو بازی اخیر خود به این لژیونر نیاز داشت ولی به خاطر نامشخص بودن موضوع اشکان نتوانست بازی کند.

۶۰۲/۶۰۳

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس