تاریخ انتشار: ۰۹ خرد ۱۳۹۵

– رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان گفت: تعداد پرونده های تشکیل شده کالای قاچاق در این استان از ابتدای سالجاری تاکنون ۲۴ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از روز شنبه مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ ابراهیم ملاشاهی ضمن تاکید بر افزایش انجام ماموریت ها در حوزه مبارزه با قاچاق کالا در استان اظهار داشت: هزار و ۴۰۳ متهم در حوزه قاچاق کالا در این مدت دستگیر شدند که تعداد دستگیر شدگان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۳درصد افزایش داشته است.
وی با اشاره به اینکه قاچاقچیان کالا و ارز برای جا به جایی محموله های قاچاق بیشتر از خودروهای تیزرو و کوهستانی استفاده می کنند، گفت: ۵۴ درصد توقیف خودروهای حامل کالاهای قاچاق از ابتدای سالجاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال قبل در استان افزایش پیدا کرده است.
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان همچنین به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر برخورد با باندهای قاچاق کالا اشاره کرد و افزود: یکی از اولویت های مهم پلیس در راستای مبارزه با قاچاق کالا، برخورد با قاچاق سازمان یافته و باندهای بزرگ است که افزایش ۵۰۰ درصدی انهدام باندهای قاچاق کالا توسط پلیس استان مهر تاییدی بر این امر است.
۸۰۰۵ /۶۰۸۱/۸۰۰۶

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس