تاریخ انتشار: ۱۶ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] مشکلات منطقه١۴ در شورای شهر بررسی شد. به گزارش ایسنا، دبیر دبیران شورایاری منطقه١۴ صبح امروز با حضور در صحن علنی شورای شهر با ارایه گزارش عملکرد شورایاری این منطقه تصریح کرد: امنیت منطقه ١۴ به دلیل حضور معتادان ضعیف شده است. حسین حاج باقری با بیان اینکه محله هرندی پاکسازی شد اما معتادان […]

[ad_1]

مشکلات منطقه١۴ در شورای شهر بررسی شد.

به گزارش ایسنا، دبیر دبیران شورایاری منطقه١۴ صبح امروز با حضور در صحن علنی شورای شهر با ارایه گزارش عملکرد شورایاری این منطقه تصریح کرد: امنیت منطقه ١۴ به دلیل حضور معتادان ضعیف شده است.

حسین حاج باقری با بیان اینکه محله هرندی پاکسازی شد اما معتادان به منطقه١۴آمدند گفت: باید برای آن چاره ای اندیشیده شود؛ چراکه شهرداری به پلیس و سایر دستگاه ها کمک ویژه می‌کند و باید از آنها بازخواست کند.

وی با اشاره به بافت‌های فرسوده منطقه١۴ افزود: باغ رییسی و باغ وثوق الدوله در منطقه موجود است که پیشنهاد می‌شود این باغها برای تبدیل به بوستان ویژه بانوان تملک شود.

وی با اشاره به لزوم احیای دروازه دولاب به عنوان قطب گردشگری تهران گفت: متاسفانه تعدادی از شورای شهر اعم از اقبال شاکری، سرخو و راستگو تاکنون از منطقه ما بازدید نکرده‌اند.

باقری با انتقاد از بی توجهی اعضا به سخنانش گفت: ما در شورایاری برای بازید اعضا تمام تلاش خود را می‌کنیم اما حالا اعضای شورا به جای گوش دادن سرگرم موبایل وتبلت خود هستند.

در پی بیان این سخنان، محسن سرخو رییس کمیته حمل و نقل با ارائه درخواست از مرتضی طلایی که ریاست این جلسه شورا را برعهده داشت، خواست که به این سخن دبیر دبیران شورایاری منطقه ۱۴ پاسخ دهد؛ اما هیات رییسه به وی اجازه نداد و عنوان کرد که ارائه تذکر بعد از نطق پیش از دستور خواهد بود.

به گزارش ایسنا، اصرارهای سرخو ادامه داشت تا اینکه رضا تقی‌پور سخنگوی شورای شهر تهران در ابتدا وی را به آرامش دعوت کرد و سپس  عبارتی نامناسب را به کار برد که اعتراض سرخو را به دنبال داشت.

در ادامه محسن پیرهادی عضو هیات رییسه شورای شهر تهران نیز خطاب به سرخو گفت: شما به نماینده مردم توهین کرده‌اید که با وساطت طلایی که عنوان کرد پیرهادی عضو هیات رییسه است و باید سعه صدر بیشتر داشته باشد، با صلوات اعضای شورا را به آرامش دعوت کرد.

در ادامه سرخو با بیان اینکه اشکال به هیات رییسه برمی‌گردد چراکه اگر تذکر به دبیر دبیران شورایاری می‌دادید من اصلا حرفی نمی‌زدم، گفت: دبیر دبیران شورایاری منطقه ۱۴ به ما متلک می‌گوید.

همچنین طلایی که ریاست شورا را برعهده داشت، گفت: دبیر دبیران شورایاری منطقه ۱۴  در گزارش خود از اقبال شاکری، راستگو و شما نام برد و من در هیچ جای گزارش استنباطی از توهین نداشتم.

به گزارش ایسنا، در پایان با صلوات حضار این موضوع ختم شد.

انتهای پیام

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس