تاریخ انتشار: ۰۲ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] معاون دادستان عمومی و انقلاب اهواز گفت: پرونده رسیدگی به درگیری در یکی از دبستان های دخترانه اهواز در مراحل نهایی است و تا یک هفته آینده قرار نهایی آن صادر می شود. حسن مسعودی نسب چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا درباره درگیری فیزیکی خانواده یکی از دانش آموزان دبستان دخترانه معراج اهواز […]

[ad_1]

معاون دادستان عمومی و انقلاب اهواز گفت: پرونده رسیدگی به درگیری در یکی از دبستان های دخترانه اهواز در مراحل نهایی است و تا یک هفته آینده قرار نهایی آن صادر می شود.

حسن مسعودی نسب چهارشنبه در گفت وگو با ایرنا درباره درگیری فیزیکی خانواده یکی از دانش آموزان دبستان دخترانه معراج اهواز با معلمان اظهار کرد: این پرونده مرحله اظهارنظر و بازتحقیق را می گذراند و هنوز نمی توان رای قطعی درباره آن را اعلام کرد.

وی با بیان اینکه تحقیقات پرونده به طور کامل انجام شده، افزود: این پرونده سه متهم دارد و شاکیان آن سه چهار نفر از معلمان مدرسه هستند و بازداشتی های این پرونده اکنون با قرار آزاد هستند.

مسعودی نسب اضافه کرد: بسیاری از مشکلات در جلسه ای با حضور دادستان حل شده است.

وی اظهار کرد: موضوع این پرونده اختلاف خانواده یکی از دانش آموزان با معلمان مدرسه بوده که به درگیری فیزیکی میان دو نفر زن انجامیده است این در حالیست که به دلیل اطلاع رسانی نامناسب پرونده بزرگنمایی شده است.

سرپرست دادسرای مجتمع قضایی قدس شهرستان اهواز افزود: موضوع کشف حجاب یکی از معلمان توسط یک مرد که از بستگان دانش آموز بوده صحت ندارد.

به گفته وی، این پرونده برای رسیدگی و محاکمه و صدور حکم و قرار نهایی به دادگاه می رود.

این مقام مسئول همچنین معلمان را قشر خدمتگزار به همه مردم توصیف کرد و گفت: امیدوارم شهروندان به این قشر احترام بگذارند و در صورت بروز مشکل برای فرزندان خود با تندی و عصبانیت برخورد نکنند تا این حوادث تکرار نشوند.

نیمه اردیبهشت امسال، درگیری لفظی دو دانش آموز دبستان دخترانه معراج اهواز منجر به مراجعه والدین یکی ازدانش آموزان (مادر، عمه و شوهر عمه) به مدرسه و درگیری فیزیکی آنها با معلمان می شود. در این حادثه دو معلم و معاون دبستان از سوی مادر و عمه این دانش آموز مورد ضرب و شتم قرار می گیرند. با پیگیری موضوع از سوی آموزش و پرورش و دستور مقام قضائی دو فرد خاطی (مادر و عمه دانش آموز) دستگیر و بازداشت می شوند که به قید وثیقه آزاد می شود.

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس