تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم‌ایر از برطرف شدن نقص فنی پیش‌آمده در یک فروند از هواپیماهای این شرکت که از فرودگاه قشم عازم مشهد مقدس بود، خبر داد و گفت: با توجه به رفع مشکل فنی به‌وجود آمده، این هواپیما رأس ساعت ۱:۲۱ (بامداد شنبه، ۱۰ مهر) به مقصد مشهد پرواز کرد. مسیبی […]

[ad_1]

مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی قشم‌ایر از برطرف شدن نقص فنی پیش‌آمده در یک فروند از هواپیماهای این شرکت که از فرودگاه قشم عازم مشهد مقدس بود، خبر داد و گفت: با توجه به رفع مشکل فنی به‌وجود آمده، این هواپیما رأس ساعت ۱:۲۱ (بامداد شنبه، ۱۰ مهر) به مقصد مشهد پرواز کرد.

مسیبی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود: پرواز شماره ۱۲۶۳ هواپیمایی قشم‌ایر، فوکر ۱۰۰ در ساعت ۲۰:۱۵ از فرودگاه قشم به مقصد مشهد مقدس انجام شده بود که اندکی پس از بلندشدن هواپیما، خلبان احساس می‌کند که در یکی از موتورهای هواپیما نقص فنی به‌وجود آمده است، که مدتی در آسمان قشم به پرواز خود ادامه می‌دهد تا سوخت هواپیما به حداقل ممکن برسد و پس از این اقدام، هواپیما بدون هیچ مشکلی در فرودگاه قشم دوباره به زمین می‌نشیند و کارشناسان فنی و پرواز هواپیمایی قشم‌ایر و فرودگاه قشم نقص فنی موجود در یکی از موتورهای هواپیما را برطرف کردند و این هواپیما رأس ساعت ۱:۲۱ (بامداد شنبه،‌ ۱۰ مهر) به مقصد مشهد مقدس پرواز کرد.

وی تصریح کرد: تمامی ۹۳ مسافر و هفت خدمه این هواپیما در صحت و سلامتی کامل بودند و پس از نشستن اضطراری هواپیما، در فرودگاه قشم از سوی مسئولان مربوطه پذیرایی شدند و با توجه به رفع مشکل فنی پیش‌آمده، باید فرمی از سوی سازمان هواپیمایی صادر شود، که پس از این اقدام، هواپیمای قشم‌ایر به پرواز خود به مقصد مشهد ادامه داد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام رضا جوکار، امام جمعه شهرستان قشم نیز پس از فرود سالم هواپیمای مسافربری قشم‌ایر و نجات جان مسافران این پرواز، پیامی صادر کرد. در این پیام آمده است:

بسمه تعالی

“هو القادر فوق عباده”

از همه کسانی که در اتفاق غیرمترقبه نقص فنی هواپیمای قشم – مشهد تلاش کردند و امکانات برای مقابله با حادثه احتمالی فراهم کردند و نیز همه عزیزانی که تمام همت خود را به‌کار گرفتند تا هواپیما را  بدون هیچ‌گونه آسیب و تلفاتی به زمین بنشانند، صمیمانه تشکر نموده و دوام توفیقات‌تان همراه با اجر دنیوی و اخروی را از خداوند متعال خواستارم.

در همین حال، مدیرعامل فرودگاه بین‌المللی قشم نیز  از پرواز هواپیمای فوکر ۱۰۰ شرکت قشم‌ایر به سمت مشهد مقدس خبر داد.

مجتبی شمس‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنای هرمزگان، با اشاره به رفع مشکل فنی به‌وجود آمده برای پرواز شماره ۱۲۶۳ هواپیمایی قشم‌ایر، تصریح کرد: این پرواز ۱:۲۱ بامداد امروز ۱۰ مهر، به سمت مشهد مقدس به پرواز درآمد.

وی اعلام کرد: از ۹۳ نفر مسافر این پرواز، شش نفر انصراف دادند و ۸۷ نفر مسافر باقی‌مانده به مشهد رفتند.

انتهای پیام  

[ad_2]

منبع:ایسنا

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس