تاریخ انتشار: ۰۴ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] آهن و فولاد، فرآورده‌های نفتی و محصولات پتروشیمی، مصنوعات ریخته‌گری، پوست حیوانات، آب گرم‌کن، پسته و کف‌پوش از پرطرفدارترین اقلام صادراتی ایران به ایتالیا هستند. به گزارش اقتصادنیوز، ایران طی پنج ماهه آغازین سال جاری معادل ۲۴۵ میلیون و ۱۹۰ هزار دلار کالا به ایتالیا صادر کرده است. ایتالیا که معمولا در فهرست […]

[ad_1]


آهن و فولاد، فرآورده‌های نفتی و محصولات پتروشیمی، مصنوعات ریخته‌گری، پوست حیوانات، آب گرم‌کن، پسته و کف‌پوش از پرطرفدارترین اقلام صادراتی ایران به ایتالیا هستند.

به گزارش اقتصادنیوز، ایران طی پنج ماهه آغازین سال جاری معادل ۲۴۵ میلیون و ۱۹۰ هزار دلار کالا به ایتالیا صادر کرده است. ایتالیا که معمولا در فهرست شرکای عمده تجاری ایران قرار دارد، در اولین روز شهریورماه سال جاری سیزدهمین مقصد کالاهای صادراتی ایران است و معادل ۶۸۷ هزار دلار کالای ایرانی به این کشور صادر شده است.

بر اساس آمارهای رسمی گمرک، اقلام عمده صادراتی ایران به ایتالیا در چهارماهه آغازین سال ۹۵ عبارتند از: «محصولات از آهن یا فولاد غیرممزوج»، «آهن و فولاد غیرممزوج»، «اوره حتی به صورت محلول در آب»، «متانول (الکل متیلیک)»، «موم‌های نفتی و معدنی»، «پلی اتیلن»، «مصنوعات ریخته‌گری از چدن،‌ آهن یا فولاد»، «پوست خام حیوانات از جنس گوسفند و بره»، «آب گرم‌کن‌های زودجوش گازی»، «پلی استیرن»، «مغز پسته» و «کف‌پوش‌ها بجز گبه از پشم یا از موی نرم (کرک) حیوان».

[ad_2]

منبع:اقتصادنیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس