تاریخ انتشار: ۱۱ مرد ۱۳۹۵

[ad_1] هفته دوم لیگ برتر در حالی با بازی امروز ساعت ۲۰:۴۵ استادیوم آزادی به پایان می رسید که پرسپولیس فرصت داشت به صدرجدول صعود کند. قرمزهای تهران با توجه به پیروزی در دیدار اول و با توجه به ۴ امتیازی بودن همه صدرنشین ها فرصت داشتند که با یک پیروزی ۶ امتیازی شوند به […]

[ad_1]

هفته دوم لیگ برتر در حالی با بازی امروز ساعت ۲۰:۴۵ استادیوم آزادی به پایان می رسید که پرسپولیس فرصت داشت به صدرجدول صعود کند. قرمزهای تهران با توجه به پیروزی در دیدار اول و با توجه به ۴ امتیازی بودن همه صدرنشین ها فرصت داشتند که با یک پیروزی ۶ امتیازی شوند به صدر جدول برسند. اتفاقی که برایش تلاش بسیار زیادی کردند اما موفق نبودند.

فولاد موفق شد پرسپولیس را در آزادی متوقف کند. از هفته دوم لیگ برتر و در آخرین بازی تیم های پرسپولیس و فولاد رودرروی یکدیگر قرار گرفتند که در نهایت بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. گل های این بازی را عبداله ناصری دقیقه ۶۷ برای فولاد و وحید امیری دقیقه ۷۳ برای پرسپولیس به ثمررساندند. 

به گزارش عصرایران ، هفته دوم لیگ برتر در حالی با بازی امروز ساعت ۲۰:۴۵ استادیوم آزادی به پایان می رسید که پرسپولیس فرصت داشت به صدرجدول صعود کند. قرمزهای تهران با توجه به پیروزی در دیدار اول و با توجه به ۴ امتیازی بودن همه صدرنشین ها فرصت داشتند که با یک پیروزی ۶ امتیازی شوند به صدر جدول برسند. اتفاقی که برایش تلاش بسیار زیادی کردند اما موفق نبودند. 

پرسپولیس بازی را طبق انتظار با فشار و پرس بالا و مالکانه آغاز کرد. شاگردان برانکو که در این دیدار هماهنگ تر از بازی قبل بودند و البته زمین چمن درجه یک استادیوم آزادی به بازی شان کمک می کرد بازی را هجومی آغاز کردند. آنها البته همچنان ناهماهنگی هایی در منطقه حمله داشتند. ناهماهنگی هایی که شاید تعداد موقعیت های این تیم را به شکل قابل توجهی تحت تاثیر قرار می داد. 

آنها در نیمه اول چندین بار تا آستانه فروریختن دروازه فولاد پیش رفتند اما در باز کردن دروازه موفق نبودند. 

در نیمه دوم پرسپولیس نیاز بیشتری به گل داشت و تلاش بیشتری هم کرد. نتیجه این تلاش موقعیت های فراوانی بود که در یکی از آنها پرسپولیس می توانست به گل برسد. مهاجم قرمزها توپ را از به سمت دروازه زد و دروازه بان آن را برگرداند اما مهاجمان پرسپولیس معتقد بودند که توپ وارد دروازه شده و داور به اشتباه ادامه بازی را اعلام کرده است. 

آنچه از نمایش صحنه های آهسته برمی آمد هم خیابانی را مجاب کرد که بگوید تصویر مشکوک است. پرسپولیس همین شیوه را ادامه می داد تا به گل برسد و در مقابل فولاد هم چشم به ضدحمله داشت. 

دقیقه ۶۷ فولاد با بازیکن تازه تعویض شده خود عبدالله ناصری صاحب یک موقعیت خوب روی ضدحلمه شد که ضعف مدافع چپ پرسپولیس و البته جاگیری اشتباه بیرانوند سبب شد که فولاد در اولین موقعیت خوب خود به گل برسد. 

پرسپولیس در حالی گل را دریافت کرد که طارمی کنار زمین آمده بود که برای قرمزها گل بزند. گل زدن قرمزها البته زیاد طول نکشید و ۵ دقیقه بعد فشار قرمزها به گل وحید امیری منجر شد. 

قرمزها بعد از گل هم فشار زیادی آوردند و چند موقعیت بسیار خوب را هم از دست دادند. داوری در این لحظات تصمیم سرنوشت ساز گرفت. او که در محوطه جریمه به طارمی نزدیک بود پس از زمین خوردن مهاجم پرسپولیس تصمیم گرفت که او بزرگنمایی کرده و کارت زردش را بیرون آورد. تصمیمی که باز هم مورد اعتراض قرار گرفت. 

پرسپولیس در پایان بازی و علی رغم فشار زیادی که وارد آورد موفق به کسب پیروزی نشد و با همان نتیجه ۱-۱ متوقف شد. 

در دیگر بازی های امروز هفته دوم هم نتایج زیر به دست آمد

ماشین سازی ۰ – ۰ گسترس فولاد 

نفت ۰ – ۱ سپاهان

صنعت نفت ۰ – ۰ تراکتورسازی 

جدول
لیگ برتر (۹۵-۹۶) – جام خلیج فارس

[ad_2]

منبع:عصر ایران

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس