تاریخ انتشار: ۲۴ مرد ۱۳۹۴
فاصله سرخابی‌ها صد نشد!

تیم فوتبال سپاهان با برتری مقابل پرسپولیس به نهمین برد پیاپی خود در لیگ برتر دست پیدا کرد.

به گزارش گذار نیوز ،تیم فوتبال سپاهان که شب گذشته موفق شد در فولادشهر اصفهان ۴ بر ۲ پرسپولیس را شکست دهد طی دو فصل اخیر به نهمین برد پیاپی خود دست پیدا کرد تا از این لحاظ رکوردی شگفت انگیز را به نام خود به ثبت برساند.

همچنین تیم فوتبال پرسپولیس که از سه بازی اول خود تنها یک امتیاز را به دست آورده است در پایان شب اول هفته سوم لیگ برتر تا رده پانزدهم جدول رده‌بندی سقوط کرد و در پایان هفته سوم نیز با نتایجی که به دست آمد برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر در رده پایانی جدول (شانزدهم) ایستاد.

استقلال در فصل هشتم لیگ برتر و در سالی که عنوان قهرمانی این رقابت‌ها را به دست آورد در هفته‌های ابتدایی لیگ در فصل هشتم تا مقام پانزدهم نیز نزول پیدا کرده بود که در نهایت این تیم با بازگشت به روزهای اوج عنوان قهرمانی این فصل را به دست آورد. حال باید منتظر ماند و دید که پرسپولیس که حالا از ضعیف ترین رکورد استقلال هم در فصل جاری پا فراتر نهاده و یک گام هم از آن عبور کرده است آیا می‌تواند با رهایی از قعر جدول این موفقیت استقلال را تکرار کند یا خیر.

در نهایت اینکه در مجموع ادوار رقابت‌های لیگ برتر و تا پایان هفته سوم پرسپولیس ۶۷۳ امتیاز کسب کرده و استقلال نیز ۷۷۲ امتیاز. بر همین اساس آبی پوشان این فرصت را داشتند تا امشب این فاصله را حتی به بیشتر از ۱۰۰ امتیاز در مجموع ادوار لیگ برتر برسانند که این اتفاق با شکست مقابل تیم دیگری از اصفهان هرگز رخ نداد.

نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس