تاریخ انتشار: ۰۲ بهم ۱۳۹۴

الکساندر لوبانوف دروازه‌بان جدید پرسپولیس امروز اولین بازی‌اش را برای سرخپوشان انجام داد اما عملکردش چنگی به دل نزد تا خیال هواداران این تیم همچنان از این بابت مکدر باشد.

یم پرسپولیس با سه گل تمرین شده و تاکتیکی تیم آماده سایپا را شکست داد و فینالیست جام شهدا شد.

به گزارش “گذارنیوز” ، پرسپولیس در افتتاحیه جام شهدا از ساعت ۱۴ و ۱۵ دقیقه امروز در ورزشگاه شهر قدس و در حضور حدود ۹ هزار تماشاگر به مصاف سایپا رفت که بازی با نتیجه۳ بر۲ به سود پرسپولیس به پایان رسید.  الکساندر لوبانوف دروازه‌بان جدید پرسپولیس امروز اولین بازی‌اش را برای سرخپوشان انجام داد اما عملکردش چنگی به دل نزد تا خیال هواداران این تیم همچنان از این بابت مکدر باشد. همچنین آندرانیک تیموریان بازیکن جدید سایپا نیز در نیمساعت پایانی با تصمیم جلالی به زمین وارد شد اما نتوانست مانع شکست سایپا شود.

ترکیب تیم سایپا:

حامد فلاح زاده، محمد اسماعیل بیگی( از دقیقه ۶۲ آندرانیک تیموریان)، روزبه شاه‌علی دوست، مجید ایوبی، علی زینالی، ابراهیم صادقی( از دقیقه ۷۵ مجتبی رمضانی)، غلامرضا رضایی، ابراهیم شکوری( از دقیقه ۶۳ مسعود ابراهیم زاده)، حامد شیری، محمد علی نژاد( از دقیقه ۶۳ مهدی دغاغله) و سجاد مشکل پور

سرمربی: مجید جلالی

ترکیب تیم پرسپولیس:

الکساندر لوبانف، رضا نورمحمدی،محسن بنگر( از دقیقه ۴۶ بنگر)، بابک حاتمی، رامین رضاییان، احمد نوراللهی، کمال کامیابی‌نیا( از دقیقه ۴۶ رضا خالقی‌فر)، محسن مسلمان( از دقیقه ۷۵ محمد رحمتی)، فرشاد احمدزاده( از دقیقه ۸۷ امیرعباس آئینه‌چی)، علی علیپور ( از دقیقه ۴۶ ریکاردو بنگستون) و مهدی طارمی

سرمربی: برانکو

گل اول سایپا: در دقیقه ۸ علی زینالی از داخل محوطه جریمه یک شوت دقیق و فنی زد و گل اول تیم سایپا را زد.

گل تساوی پرسپولیس: در دقیقه ۳۰ ضربه کاشته رامین رضائیان از پشت محوطه جریمه به زیبایی وارد دروازه سایپا شد تا بازی با نتیجه یک بر یک مساوی شود.

گل دوم پرسپولیس: در دقیقه ۳۲ پرسپولیس روی یک کار تمرین شده و گروهی گل دوم خود را به ثمر رساند. فرشاد احمدزاده با یک پاس توی در رامین رضائیان را صاحب توپ کرد و او هم به خوبی توپ را به مهدی طارمی رساند تا مهاجم پرسپولیس با یک ضربه فنی گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

گل سوم پرسپولیس: در دقیقه ۷۰ سرخپوشان پایتخت روی کار تیمی گل سوم خودشان را به ثمر رساندند. رامین رضائیان از جناح راست توپ را روی دروازه ارسال کرد و ضربه سر مهدی طارمی به تیرک افقی دروازه سایپا خورد و توپ برگشتی را بنگستون با یک ضربه سر در دهانه دروازه تبدیل به گل سوم تیمش کرد.

گل دوم سایپا: در دقیقه ۷۸ شوت علی زینالی از داخل محوطه جریمه وارد دروازه پرسپولیس شد تا لبونانوف دروازه‌بان ازبکستانی در اولین حضورش در پرسپولیس دو گل دریافت کند و نمایش این دروازه‌بان ازبک خیلی چنگی به دل نزد.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس