تاریخ انتشار: ۱۵ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی با تراکتورسازی با توجه به ساعت پرواز بازگشت و زمان پایان بازی ، شنبه شب در تبریز خواهند ماند و صبح جمعه عازم تهران خواهد شد. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، صدر نشین رقابت های لیگ برتر روز جمعه از ساعت یازده […]

[ad_1]

تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی با تراکتورسازی با توجه به ساعت پرواز بازگشت و زمان پایان بازی ، شنبه شب در تبریز خواهند ماند و صبح جمعه عازم تهران خواهد شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، صدر نشین رقابت های لیگ برتر روز جمعه از ساعت یازده آخرین تمرین خود در تعطیلات یک ماهه لیگ را در زمین شماره دو آزادی برگزار خواهد کرد. اعضای تیم سپس برای ناهار و استراحت در هتل المپیک حضور خواهند یافت و پرواز به سوی تبریز در ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه خواهد بود.


بنابر اعلام سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس اعضای تیم پس از بازی با تراکتور سازی  شنبه شب در هتل محل اقامت خود همچنان مهمان مردم تبریز خواهند بود تا با پرواز ساعت ۱۰:۱۰دقیقه صبح یک شنبه به تهران بازگردند و احتمالا در بازگشت ابتدا برای تمرین راهی ورزشگاه خواهند شد. این تصمیم با توجه به ساعت پرواز ها اخذ شد اما این امکان را فراهم می کند تا بازیکنان تیم پس از بازی سنگین برابر حریف خوب و آماده تبریزی برای استراحت و تغذیه کاملا در اختیار کادر فنی و دیگر عوامل مانند گروه پزشکی باشند.


گفتنی است پرسپولیس پس از بازی این هفته خود در چارچوب رقابت های هفته ششم لیگ برتر  برابر استقلال به میدان می رود.


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس