تاریخ انتشار: ۱۰ شهر ۱۳۹۵

[ad_1] در حاشیه یک مراسم تبلیغاتی در سانتیاگو برنابئو، رئیس باشگاه رئال مادرید اعتراف کرد که تیم فعلی رئال نیازی به تقویت بیشتر در بازار نقل و انتقالات نداشت. به گزارش ایسکانیوز، رئال مادرید امسال در فصل نقل و انتقالات، خاموش تر از هر زمان دیگری بود و تنها موراتا را با ۳۰ میلیون یورو […]

[ad_1]

پرز

در حاشیه یک مراسم تبلیغاتی در سانتیاگو برنابئو، رئیس باشگاه رئال مادرید اعتراف کرد که تیم فعلی رئال نیازی به تقویت بیشتر در بازار نقل و انتقالات نداشت.

به گزارش ایسکانیوز، رئال مادرید امسال در فصل نقل و انتقالات، خاموش تر از هر زمان دیگری بود و تنها موراتا را با ۳۰ میلیون یورو از یوونتوس بازگرداند ضمن اینکه آسنسیو نیز که قرضی برای اسپانیول بازی می کرد، در فهرست تیم اول رئال جای گرفت. البته رئال به جذب بازیکنانی چون آندره گومس و پوگبا نیز علاقمند بود که به دلایلی در جذبشان ناکام ماند.

فلورنتینو پرز که همراه ایسکو، بنزما، ناواس، کوئنترائو و دانیلو، در مراسم عقد قرارداد همکاری با کمپانی هنکاک تایر شرکت کرده بود، به خبرنگاران گفت:” رئال مادرید همیشه به بهتر شدن، پیشرفت و فتح جام های مختلف فکر می کند. فصل را به بهترین شکل ممکن و با فتح سوپرکاپ اروپا و نیز پیروزی در دو بازی اول لالیگا شروع کردیم.

زیدان به عنوان مربی، چهره ای خاص به رئال داده همانطور که به عنوان بازیکن نیز خدمات زیادی به رئال کرد. این مجموعه بسیار کامل و با کیفیت است و نیازی به بهتر شدن نداشت. این کار تقریبا غیرممکن بود.”

۴۰۱/۶۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس