تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم‌آباد، مراد سیفی عصر امروز با اعلام این مطلب افزود: در راستای ایجاد انگیزه جذب و به کارگیری مددجویان تحت پوشش بهزیستی و ایجاد فرصت شغلی و اشتغال پایدار مددجویان، بسته مشوق‌های جدید کارفرمایی و صاحبان حرف و مشاغل تصویب شده است. وی اظهار داشت: در این […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا در خرم‌آباد، مراد سیفی عصر امروز با اعلام این مطلب افزود: در راستای ایجاد انگیزه جذب و به کارگیری مددجویان تحت پوشش بهزیستی و ایجاد فرصت شغلی و اشتغال پایدار مددجویان، بسته مشوق‌های جدید کارفرمایی و صاحبان حرف و مشاغل تصویب شده است.


وی اظهار داشت: در این راستا بیمه سهم کارفرمایی و یا بیمه خویش فرمایی آنان، توسط این نهاد پرداخت می‌شود. همچنین یارانه ارتقاء کارایی معلولین که ۱۰ تا ۵۰ درصد از حقوق(دستمزد) معلولان بکارگرفته شده توسط کارفرمایان بخش‌های غیردولتی است را بهزیستی متقبل شده است.


سیفی بیان کرد: مددجویان تحت پوشش این نهاد گروههای معلولان، زنان(بی‌سرپرست، خود سرپرست و بدسرپرست) و فرزندان آنها، فرزندان ترخیصی از مراکز شبانه‌روزی، معتادان بهبود یافته از مراکز تحت نظارت بهزیستی و آسیب دیدگان اجتماعی را شامل می شود.

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس