تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۳۹۵

[ad_1] به گزارش خبرنگار ایلنا از شهرستان ساری ، حسن خیریانپور روز چهارشنبه در نشست با حوزه مشاورین جوان فرمانداری محمودآباد ، اظهار داشت: مازندران در حوزه رفع موانع تولید واشتغال در صدر استان های کشور قرار دارد. وی گفت:این میزان تسهیلات به ۴۰۰ واحد تولیدی ،متشکل از ۲۹۲ واحد حوزه کشاورزی و […]

[ad_1]

به گزارش خبرنگار ایلنا از شهرستان ساری ، حسن خیریانپور روز چهارشنبه در نشست با حوزه مشاورین جوان فرمانداری محمودآباد ، اظهار داشت: مازندران در حوزه رفع موانع تولید واشتغال در صدر استان های کشور قرار دارد.


وی گفت:این میزان تسهیلات به ۴۰۰ واحد تولیدی ،متشکل از ۲۹۲ واحد حوزه کشاورزی و ۱۰۸ واحد حوزه صنعت پرداخت شد.


معاون امور اقتصادی ومنابع انسانی استانداری مازندران با بیان اینکه انحراف بانک های عامل از ارائه بسته های حمایتی بخش تولید پذیرفتنی نیست ، افزود: در این حوزه کنترل و نظارت به صورت روزانه انجام می شود.


خیریانپور با بیان اینکه با این میزان پرداخت تسهیلات باید حداقل تعداد ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ فرصت شغلی جدید ایجاد شود، گفت: اداره کل کار ، تعاون ورفاه اجتماعی مسوول نظارت بر شغل های ایجاد شده بوده و به صورت روزانه لیست افرادی که مشغول به کار شده اند را تهیه می کنند.


وی خاطرنشان کرد: پرداخت تسهیلات به دو صورت سرمایه در گردش و سرمایه ثابت پرداخت می شود که در سرمایه ثابت به واحدهایی که حداقل ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته باشند اعطاء خواهد شد.


معاون امور اقتصادی ومنابع انسانی استانداری مازندران با بیان اینکه مازندران در حوزه گردشگری دریایی ، جنگل ، صنعت  وکشاورزی ظرفیت های بسیاری دارد ، گفت: تفاهم نامه هایی جداگانه ای با کشور های همسایه در حوزه صادرات به امضاء رسیده است.


این مسوول تصریح کرد: هدف دولت تدبیر وامید در راستای شعار سال اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل ، رونق اقتصادی وحمایت همه جانبه از تولید کشور است .


 

[ad_2]

منبع:ایلنا

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس