تاریخ انتشار: ۲۷ شهر ۱۳۹۵

[ad_1]  بیمه ایران در استان لرستان، بیش از یک میلیارد و ۵۲۶ میلیون تومان خسارت مالی و جانی (دیه ) در یک حادثه رانندگی پرداخت کرد. به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه ایران؛ اردیبهشت ماه سال جاری یک دستگاه سواری پراید که نزد شرکت سهامی بیمه ایران دارای بیمه نامه شخص ثالث […]

[ad_1]

بیمه ایران

 بیمه ایران در استان لرستان، بیش از یک میلیارد و ۵۲۶ میلیون تومان خسارت مالی و جانی (دیه ) در یک حادثه رانندگی پرداخت کرد.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه ایران؛ اردیبهشت ماه سال جاری یک دستگاه سواری پراید که نزد شرکت سهامی بیمه ایران دارای بیمه نامه شخص ثالث وحوادث راننده بود در کیلومتر ۴۷محور خرم آباد-پل دخترتصادف و در این حادثه راننده پراید به همراه پنج نفر از اعضای خانواده اش فوت کرد . در پی وقوع این تصادف پرونده ای از سوی شرکت سهامی بیمه ایران درشعبه خرم آباد این شرکت تشکیل شد .

بر اساس این گزارش، پس از طی مراحل قانونی این پرونده ، بابت خسارت مالی وارده از سوی سواری پراید بیمه شده این مجموعه به اتومبیل مقابل، معادل ۶ میلیون و ۳۳۰ هزار تومان خسارت تعیین وبه زیان دیده پرداخت شد.

این گزارش می افزاید : بابت غرامت فوت راننده مقصر ۲۵۳ میلیون و۳۳۰ هزارتومان وبابت دیه فوت سرنشینان پراید یک میلیارد و۲۶۶میلیون و۶۵۰ هزارتومان در وجه ذی نفعان وراث قانونی فوت شدگان کارسازی شد .

شاهپورجمشیدی مدیر کل بیمه ایران استان لرستان با اشاره به مبلغ بالای دیه پرداختی دراین حادثه به ذی نفعان افزود: قبول این تعهدات از عهده اشخاص حقیقی خارج است وهمگان نمی توانند از عهده آن برآیند از این رو٬ رانندگان باید مسوولیت خود در برابر حوادث ناشی از رانندگی با وسایط نقلیه را بیمه کنند تادرصورت بروز حادثه احتمالی٬ بیمه گر به کمک آنها بشتابد.

وی افزود: خوشبختانه مالک خودرو مورد اشاره بیمه نامه شخص ثالث وحوادث رانندگی داشت از این رو کل خسارت وارده بابت دیه و خسارت مالی اتومبیل مقابل٬ به زیان دیده و بازماندگان این حادثه رانندگی از محل این بیمه نامه پرداخت شد.

۶۰۲/۴۰۱

[ad_2]

منبع:ایسکانیوز

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس