تاریخ انتشار: ۲۵ شهر ۱۳۹۴

شرکت سهامی بیمه ایران به عنوان بیمه‌گرحجاج ایرانی غرامت فوت‌شدگان حادثه شهر مکه را در وجه ذینفعان این حادثه پرداخت می‌کند.

به گزارش “گذارخبر”، بهروز ناظمی مدیر بیمه‌های اشخاص بیمه ایران درباره این حادثه و نحوه پرداخت غرامت به ذینفعان تصریح‌کرد: متاسفانه در حادثه سقوط جرثقیل در شهر مکه تاکنون ۱۱ زائر ایرانی فوت و بیش از ۳۰ نفر مصدوم شده‌اند.

مدیر بیمه‌های اشخاص بیمه ایران با اشاره به اینکه مصدومان این حادثه در بیمارستان هلال‌احمر ایرانیان در شهر مکه بستری هستند، تصریح‌کرد: تمامی هزینه‌های پزشکی و درمانی مصدومان این حادثه برعهده بیمه ایران است.

به گفته وی همچنین هزینه‌های جانبی مصدومان این حادثه که به واسطه ناتوانی به تنهایی قادر به انجام اعمال مناسک حج نیستند نیز از طریق بیمه‌نامه حجاج که این شرکت با سازمان حج و زیارت منعقد کرده است قابل جبران بوده و هیچ نگرانی از این بابت وجود ندارد.

مدیر بیمه‌های اشخاص بیمه ایران درباره هزینه‌های انتقال اجساد فوت‌شدگان حجاج ایرانی به کشور نیز گفت: تمامی هزینه‌های انتقال اجساد زائران ایرانی برعهده بیمه ایران بوده و به سازمان‌های طرف قرار‌داد پرداخت خواهد شد.

ناظمی افزود: نمایندگان این شرکت در مکه مکرمه به منظور پیگیری وضعیت مفقودان و مصدومان این حادثه حضور فعال داشته و به طور حتم در خدمت‌رسانی مطلوب به آنان از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.

برچسب ها: برچسب‌ها, ,
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس