تاریخ انتشار: ۲۴ ارد ۱۳۹۵

– مدیر کمیته امداد امام (ره) شهرستان بیجار از افزایش ۸۰ درصدی پرداخت زکات در سال ۱۳۹۴ نسبت به سال قبل از آن خبر داد و گفت: در سال ۹۴ افزون بر ۱۷ میلیارد ریال زکات در این شهرستان جمع اوری شد.

به گزارش‌‌‌‌‌“گذارنیوز” به نقل از ایرنا عطا الله افخمی شامگاه پنجشنبه در نشست ستاد زکات شهرستان بیجار افزود: اشتیاق مردم برای پرداخت زکات در این شهرستان هر سال از روند افزایشی برخوردار است.
وی به هزینه کرد زکات جمع آوری شده در همان منطقه تاکید نمود و گفت: روستای محل پرداخت زکات، اولویت اول هزینه کرد زکات جمع آوری شده است.
به گفته مدیر کمیته امداد امام (ره) بیجار، میزان محرومیت در این شهرستان بسیار بیشتر از آنچه که پیش بینی می شود هست و اعتبارات دولتی نمی تواند در این خصوص جوابگو باشد.
وی تایید کرد از محل زکات جمع آوری شده سال ۹۴ حدود شش میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برای کمک به نیازمندان و محرومین استفاده شده است.
افخمی به تاکید مقام معظم رهبری برای تکیه بر مردم و حمایت های مردمی اشاره نمود و با بیان وضعیت بارش های آغازین سال ۹۵ گفت: به فضل الهی بارش های اخیر نشان از سالی پر برکت دارد که نیاز است ستاد زکات شهرستان بیجار برای جمع آوری زکات بر محصولات کشاورزی امسال تدابیر شایسته و مناسبی را اتخاذ نمایند.
وی به ضرورت وجود یک مدیریت واحد، متمرکز، منسجم و هماهنگ در شهرستان بیجار تاکید کرد و خواستار برگزاری نشست ستاد زکات در پایان هر فصل گردید تا از هر نوع ناهماهنگی و موازی کاری خوداری شود.
مدیر کمیته امداد بیجار گفت: حضور مرتب امام جمعه، فرماندار، مدیران نهادهای مذهبی و بخشداران در نشست های ستاد زکات نشان از اهمیت و اراده مسوولان بر اجرای مصوبات ستاد زکات دارد.
وی ادامه داد: همین حضور مرتب و جدی پای کار باعث شده است، ستاد زکات شهرستان بیجار بتواند در سطح استان کردستان عملکرد موفق و برتری کسب کند.
شهرستان بیجار در شرق استان کردستان واقع شده است.
۷۳۵۰/۱۹۰۴

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

قالب وردپرس پوسته وردپرس پلاگین وردپرس وردپرس سئو وردپرس